Rodina Sopránů (1999) (seriál)

Prostě perfektní. Skvěle zvládnuté charaktery, dějová linie, napětí, zkrátka vše co k tomuto typu seriálu patří. Veliká spokojenost, či spíše nadšení.

Pozemšťan (2007)

moc dobré, nemám rád církve, nemám rád jejich dogma a slepotu jejich oveček. Pokud máte stejný názor, tenhle film se vám bude líbit.

Svět podle Prota (2001)

Obsazení i příběh jsou povedené, celkový dojem z filmu velice silný :-)

Orphan (2009)

Povedený thriller. Jistě některé věci jsou tam předvídatelné, jenže u kterého filmu tohoto druhu ne? Snad u těch pěti hvězdičkami ;-) Mě přijde tento film napínavý, má docela zajímavou myšlenkou (ne zas až tak nereálnou, stačí vzpomenout na jednu kauzu z čech, či spíše na jednu z jejích postav) a herci nejsou špatní.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Možná dva a půl. Sem tam se objeví dobrý vtip, jinak ale pořád dokola a místy dost o ničem.

Psí vojáci (2002)

Nic moc. Docela legrační mě přišla akorát scéna ve které se pes, kterého vojáci našli na opuštěné farmě (jak to tak bývá) přetahoval o střevo jednoho z nich. Jinak na horor slabá atmosféra, námět taky nic moc a masky otřesné. Nepřišli mě až tak špatní herci, ale asi proto že v porovnání s ostatními aspekty filmu byli prostě lepši.

REC (2007)

Moc nechápu z čeho jste tak odvázaní. Nepřišlo mě až tak dobré. Myšlenka vcelku neoriginální, provedení taktéž. Scéna s vykukováním na půdu naprosto bezostyšně vykradená z The Grudge. Na druhou stranu je film napínavý a místy docela krvavý. Lepší tři hvězdičky.

10 000 př. n. l. (2008)

Hodně slabé. Taková pohádka. Kdyby to natočil někdo v Česku s běžným rozpočtem, za které se zde točí dal bych víc, ale takhle je to slabota. Navíc ten děj je nic moc. Ovšem kdyby mě bylo tak deset, asi bych byl u vytržení ;-)