• Rodinný

Iron Man (2008)

Nejstarší film z MCU, který je úžasný ! Iron Man je skvělá postava takže je jasný že film bude mít lepší hodnocení (nebo taky ne :D). Film se povedl a musím říct že se jedná o jeden z nejlepších Marvel filmů všech dob ! 9/10

Ms. Marvel - Dýky z Karáčí (2022) (epizoda)

Další špatný díl, pořád stejné chyby. Asi nejslabší epizoda seriálu, nějaké scény byly dobré ale většina ne. V celé epizodě jsem byl znametený a to pořád. První polovina seriálu to odstartovala líp a bohužel opět 2 hvězdy a doufám že se to zlepší. 3/10

Ms. Marvel - Předurčení (2022) (epizoda)

Špatný díl který byl o ničem, první polovina seriálu nezačala dobře. 4/10

Captain America: První Avenger (2011)

Zde se zrodil první Avenger, a taky výborný film ! Jedná se o film který začíná MCU a to fakt dobře ! Kapitán Amerika je můj nejoblíbenější Avenger a můžu říct že se mi první film o něm hodně líbil. Skvělý příběh Steva Rogerse který nikdy neomrzí a tak film vřele DOPORUČUJI. 9,5/10

Městečko South Park - Série 6 (2002) (série)

Rozhodně dobrá série kterou považuji za asi nejlepší, skvělý humor který byl hodně originální, a taky se tu najde pár dobrých hlášek. Bohužel některé epizody nebyly dokonalé a tak se moje hodnocení pohybuje mezi třemi a pěti hvězdičkami. Kenny v této sérii hodně chyběl ale Butters a Tweek taky ušli. Bohužel další série už budou obsahovat méně epizod takže takhle je u mě výjmečná a jsem rád že jich tu bylo celkem 17 a to je dost. Jak už jsem jednou psal  asi nejlepší série ze South Parku. 10/10

Městečko South Park - Série 5 (2001) (série)

Pátá série je plná skvělých epizod u který se zasmějete, jsou tady i dojemné epizody např 13. A můžu říct že se jedná o jednu z nejlepších sérii z South Parku. 9.5/10     R.I.P Kenny McCormick

Městečko South Park - Série 4 (2000) (série)

Čtvrtá série je jedna z mích nejoblíbenější, je tu hodně výborných dílu např Zubní víla, Cartmenuv trestný čin ale mnohem více ! Opět hodně skvělého humoru. Čtvrtá série se hodně povedla a jedná se o jednu z nejlepších. 10/10