VALL-I (2008)

Je to neskonale ROZTOMILÉ, hodně zábavné, úžasně animované, v první polovině ne zrovna ukecané (což je dobře), místy patetické, ale hlavně za 5*. Pixar znovu dokázal, že animáky prostě umí. Tam kde mi nesedl Ratatouille Wall-E ano. Tam kde se mi u Ratatouille zdály vtipy trapné u Wall-E mi to tolik nevadilo. Sice je to strašný kýč, ale roztomilý, navíc by to obstálo i jako romantický film a ne komedie. Pro hovoří i neotřepané téma animovaných robotů (zvířat už mám po krk). Abych to shrnul...Jednoznačně nejlepší animák letošního roku, který se u mě řadí na první místo animovaných filmů po bok Shrekovi.

Hra (2006)

Hezky nakreslené.

Buena Vista Fight Club (2000)

Sice moc nechápu co tím chtěl básník říci a navíc je to samoúčelně brutální, ale zase tak hrozné mi to nepřijde. Váhám mezi 2 a 3, ale nechám se protentokrát strhout davem a dám pouze 2. Metacafe

Dark Justice (2003)

Mě se to zdálo na amatérský film dobré. Je pravda, že Batmanův oblek je směšný a bojové scény taky, ale třeba plakát, titulky a hudba působí profesionálně :-). 65%, ale 4 hvězdičky tomu dám když jste to tak strhali. Youtube

Abeceda (1969) (studentský film)

Na svou dobu hezky udělané a značně depresivní. Mě to bohužel nepřesvědčilo.

Boat (2007)

No...nechci shazovat tohle video, ale troufám si říci, že mnozí z nás by dokázali natočit film napínavěji. Opravdu domácí rozmar Davida Lynche.

9 (2005)

I když krátkometrážní animáky nemusím tohle je fajn. Youtube