Wanted (2008)

No tak tohle jsem važně nečekal, film je neustále napěchovaný akcí takže se nemůžete ani chviličku nudit. Navíc výborný výkon James McAvoye a Angeliny v hlavních rolích...

1612: Kronika smutných časů (2007)

V první "neutrální" čtvrtině jsem uvažoval o 5*, v druhé jsem začal trošku pochybovat a váhal jsem mezi 4 a 5, ve třetí čtvrtině jsem si říkal "Co kdybych dal 3*?", no a při dobývání osady, vymýšlení nástrah jako v Robinu Hoodovi a jatkách poláků jsem se rozhodl...více jak 3* tomu filmu prostě nedám. Sice je to krásná podívaná, boje působí realisticky, ale hlavní postavy jsou takové...no...nesmtrelné...Tak...koukl jsem se na film ještě jednou a "vytěsnil" horší scény, tentokráte to bude za 4* a je to konečné hodnocení ;)

Nelítostný souboj (1995)

Naprosto průměrný film, ve kterém se polovinu času střílí. Absolutně nechápu co dělá v TOP 200 filmů.

Rebelové (2001)

Asi po pátém shlédnutí jsem se rozhodl dát 5*. A ani nesejde na tom, že Révaie zpívá Bohuš Matuš.

Úhel pohledu (2008)

Od tohoto filmu jsem opravdu nic neočekával a proto mě mile překvapil, snad až na ten nejtypičtější americký konec. 75%