Jurský park (1993)

Můj zamilovaný film, od oblíbeného režiséra. 20 let starý film a stále považuji počítačové animace za neuvěřitelně realistické, hudbu za fenomenální a i z jiných stránek mi film přijde bezchybný. Neokoukal se mi dodnes a asi ani nikdy neokouká.

Wolverine (2013)

Je to trochu jiný, trochu dějově slabší, ale stejně se mi to moc líbí.

Nespoutaný Django (2012)

Bála jsem se na to podívat, ale v mém případě naprosto zbytečně. Velmi dobrý scénář, krásný soundtrack, úžasně výřečný Christopher Waltz a fešný Jamie Fox mě zaujal a to hlavně v první polovině filmu, druhá už byla předvídatelná.

Střelec (2009)

Klasika s Terencem alá Lucky Luke, klaďas jak má být. :)

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Filmový děj mě u obrazovky nedržel, několikrát jsem odešla a pak si posouvala film zpět, abych zjistila co podstatného mi uniklo a ani jednou jsem to nemusela udělat, protože o noc zásadního tam nešlo. Spousta historických faktů a informací, které člověk po půlce už ani nechce vnímat.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Trilogii pána prstenů mám ráda, viděla jsem i prodloužené verze, ale nikdy jsem se s postavami nesblížila tolik, jako v Hobitovi. Opravdu mě to oslovilo, knížka patří k mým oblíbeným a po dlouhé době můžu říct, že mi film nezkazil dojem. A navrch úžasný soundtrack.

Vůně ženy (1992)

Silný zážitek u scény v kavárně, kdy Al Pacinou tančí. Oscara si zaslouží,

Kříž cti (2012)

Viděla jsem tento film na festivalu Severských filmů a neuvěřitelně mě oslovil. Skutečný příběh jak z nepřátel se stanou shodou okolností spojenci a přátelé.

Barbar Conan (2011)

Na tohle se už podruhé nepodívám...