Stvořitel (2023)

35 Procent, Celkem pěkně vypadající sci-fi na které se po vizuální stránce kouká pěkně ale to je tak celé co se o tomhle filmu tak dá pozitivně říct jinak zbytek je z mého pohledu vyloženě katastrofa ale věřím že si tenhle snímek i někdo užije ;)

Sladký domove! (2020) (seriál) odpad!

1 Série: 0 Procent, 2 Série: 0 Procent, Tenhle seriál je z mého pohledu jenom ztráta času ale pokud vám nevadí nesympatické a nezajímavé postavy a že těch postav tady je !!!, opravdu nechutné a strašné cgi na monstrech ale i na všem ostatním, nebo hrozně přepálenou stopáž jednotlivých dílu kdy se vyloženě nic neděje a jako bonus tu máme strašné herecké výkony kde postavy vyloženě přehrávají, tak že pokud vám tohle nevadí tak z chutí do toho ;) za mě se jedná a odpad na který rád s radostí zapomenu !!!

Leo (2023)

70 Procent, celkem fajn animák s kvalitním humorem a postavami, jenom co mě tak neoslovilo bylo to že tu každá postava musí zpívat za každou cenu a pro mě to bylo někdy dost bolestné poslouchat a i sledovat a těch zpívajících pasáží je v tomhle animáku snad každých pět minut a tím pádem kdo si nepotrpí na muzikály bude u tohohle snímku trpět jako zvíře ale za mě ve výsledku je to tak jediná vada na kráse jinak se za mě jedná a fajn jednohubku pro celou rodinu ;)