Legie (2010)

Tak zoufale neoriginální film se jen tak nevidí. Během celýho sledování sem měl pocit jakéhosi Dejavu. Neprůstřelný křídla a plačící Kevin Durand to mělo bejt zase co? Do toho všeho se sem vrací ten podělanej přežitek kouření cigaret ve filmu. *thumbs down*

Psí vojáci (2002) odpad!

To sem si zase jednou naběhl, člověk by si myslel, že to bude aspoň průměrnej horor, ale chyba lávky. Nuda od začátku do konce, vlkodlaci vypadaj jak namakaný plyšáci a to nemluvim o těch vojácích. Fuj víckrát už ne.

Hanebný pancharti (2009)

Quentine natočil si další skvělej film a jenom si mě utvrdil v tom, že tvoje filmy stojí za to vidět. Zabití Hitlera po Tarantinovsku nebo stylový značkování nácku je prostě nádherný. Scénou na kterou snad nikdy nezapomenu, ale je Aldovo italský rozmlouvaní s Hansou Landem před začátkem toho Z-tkovýho německýho filmu. Ale Hitlerovo "nein, nein, nein, nein" taky neni špatný.

Tobruk (2008)

Fakt nevim čim mě ten film zaujal, vždyť ty dialogy sou tak blbý až to hezký neni, v některejch pasážích se ani logika moc nevyskytuje, ale prostě ten film ve mě něco zanechal.

Pach krve 3 (2009) odpad!

Po sračkoidní dvojce přichází ještě dementnější trojka. Místo rodinky ksindlů(rozuměj mutantů) se tu objevuje už klasickej Robin Hood a prapodivně vypadající potomek. Do toho se přidává hromada "logickejch" jednání fízlů a těch velkejch korbičů z vězení.Strážci zákona jsou jako banda amatérů, který snad nikdy neprošli žádným tréninkem, ale ve srovnání s ďábelskou rychlostí a extrémní výdrží hlavního ksindla by jim byl stejně k ničemu. Herecký výkony sou kapitola sam o sobě možná i děti ze základky by to zvládli líp. 4.pokračování už prosím ne!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Je až k nevíře co Michael Bay dokáže do jednoho filmu zakomponovat. Druhý pokračování Transformerů se opravdu povedlo. První půlka filmu má sice pomalejší rozjezd, ale ta druhá se rozjíždí do neskutečných obrátek. Když se do toho přidá soundtrack od LP tak vyjde parádní film. Unbelievable

Star Trek (2009)

Vizuální orgie doprovázený vtipem a svižnou akcí. J.J. to prostě a jednoduše dokázal. :-)

District 9 (2009)

Ani po shlédnutí hodnocení tady na čsfd jsem příliš neočekával. Co se mi však dostalo byl neopakovatelný filmový zážitek doprovázený opravdu nádhernou hudbou. Takovýhle zážitek přichází opravdu jednou za čas. Tohle je tak skvěle natočený film, že sem chvílemi i uvěřil, že se to opravdu děje...

Grotesque (2009)

Perverznost největšího kalibru. Film, kterej se snaží bejt něco víc než jen torture hororem, avšak bez výsledku. 1* je za tu krásnou kousající hlavu na konci filmu - ta nemá chybu.

Terminator Salvation (2009)

Přiznám se, už hodně dlouho jsem se na nějaký film tolik netěšil jako právě na 4. pokračování Terminátora. Moje očekávání byla vskutku velká a z velké míry se vyplnila. Christian Bale je pan herec a film s ním nemůže být snad ani špatnej :-). Škoda, že se tu nenašla nějaká větší rolička pro našeho Arnieho :-(. Po průměrný trojce je tohle skvělý osvěžení klasiky. Určitě se to nedá srovnávat s 1 a 2, ale mě se to prostě líbilo a srdce nedá jinak než za 4*. :-)