• Thriller

Lék na život (2016)

Když jsem viděla stopáž dvě hodiny a dvacet minut zhrozila jsem se, že to nedám. Jenže jsem se do tak úžasného děje tak ponořila, že jsem ani hodiny nesledovala. Pro mě naprostý skvost filmové kinematografie. Jak námět, tak samotné zpracování až po herecké výkony a to nemluvím o lokalitě natáčení. Jen nechápu kdo píše, že je to béčkový. Béček jsem viděla spoustu a tohle s tím nemá nic společného. Byla jsem spokojená. Žádná ztráta času, ale dvou a půl hodinová skvělá podívaná. Prostě lahůdka

Děs po setmění (2014)

Sice několikrát omletý scénář, ale i tak se mi Děs po setmění líbil. Zvláště potom finále bylo překvapivé, kdo to vlastně páchal. Hlavní hrdinka sympaťanda....

Ďábelská lest (1996)

Před 28 lety bych na 100% dala pět hvězd. Jenže časy se mění a přibývají nové a nové kriminálky, thrillery a horory. Nicméně tenhle krimi thriller mě pořád baví. Kathy Bates svou úlohu policistky ztvárnila dost dobře, ale bohužel hrála tam dost málo. Měla dostat více prostoru.

Nezvaná (2009)

Tento horor mě celkem bavil. Hlavně ten konec který byl úplně jinak než jsem předpokládala

Případ: Ponorka (2020) (seriál)

Seriál Případ ponorka se velice povedl. Bylo to natočené až neskutečně reálně. Pamatuji si, když se tohle stalo, byly toho plné noviny a televize. Tenkrát jsem si říkala chudák holka co si musela prožít. Teď jsem ráda, že se o tom točilo a já teď vím i podrobnosti které v médiích nezazněli. No a ještě musím dodat, že skandinávci prostě umí

Manhunt (2019) (seriál)

Filmy a seriály podle skutečné události mám moc ráda. Tři díly utekly jako voda. Žádné zbytečné okolky. Prostě hned se šlo na věc.

Temný případ (2014) (seriál)

První série Temný případ mě totálně dostal. Perfektní námět a o zpracování ani nemluvím. Prostě topka. Vůbec mi nevadilo, že se seriál trochu táhnul a ani, že se zaobíral soukromím obou hlavních postav. Matthew McConaughey a Woody Harrelson k sobě totálně padli. Méně než pět hvězd prostě dát nemůžu

Zrůda Ed Gein (2000)

Čekala jsem více. Tahle verze mě moc nenadchla. Mohli tam dát i více dobových fotografií

Pod povrchem (2013) odpad!

Bože co jsem si to zase pustila. To, že američtí studentíci jsou vypatlaný na to už jsem si zvykla z jiných hororů, ale co ta ryba proboha a vůbec byla to blbost. Už nikdy více

Zámecká zrůda (1995)

Nebylo to zase až tak špatné. Na tu dobu docela povedený horůrek. Nenudila jsem se a to je hlavní