Třicet případů majora Zemana - Bestie (1975) (epizoda)

Vložil jsem do Google 30 případů majora Zemana - Václav Mrázek . Vyšel mi 5 díl bestie . Viděl jsem několik dokumentů a četl několik článků o Mrázkovi  páč vraždil i sousedním a v mém  okrese. Mrázek každou oběť znásilnil nebo chtěl znásilnit .  Já jen jestli byl 5 díl opravdu věnovaný Václavovi Mrázkovi.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Viděl jsem pár dílů a neviděl jsem Jessicu nakupovat , vařit , hrát se s vnoučaty . Takže ze života ?

Oppenheimer (2023)

Film jsem neviděl ,takže film jako takový nehodnotím ,ale obávám se že  film je nesmírně dlouhý 180 minut pane jo. Není film jen pro Američany ? Typický film pro Američany je Forrest Gump.

Mistři zastavárny (2009) (pořad)

18 série a 14 díl zákazník přinesl deskovou hru bitva v Ardenách . Rick (příběh) Němci vrhli  250 tisíc vojáků a když už jsme mleli z posledního Patton všechny postavil do latě a porazili jsme je. Hmm pravda je jinde Němci když utočili v Ardenách Spojenci brali roha Němci zajali 80 tisíc spojenců . Kdyby Němcům nedošla nafta do tanků tak zničí spojenecký vojka jedním útokem .

Sedm kilo pro Králíčka (1979) (TV film)

Výborná tv komedie kterou jsem viděl snad 10x možná vícekrát . Nechápu nízké hodnocení za mně daleko lepší než firmy od Marvelu.

Já to tedy beru, šéfe...! (1977)

Petr Schulhoff miluji jeho filmy, mám zvláštní  úchylku ,páč mám rád filmy který jsem viděl ,a čím víc se mi film líbí samozřejmě tím častěji film pouštím . Tento film a další filmy Schulhoffa jsem viděl snad 20x jen tento měsíc 6. Víckrát jsem viděl  film léto s kovbojem , který režíroval Novák. Jen tento měsíc už 8. Líbí se mi socialistické komedie a tento film je v mém řebříčku hodně vysoko.

Chlapská čest (1989) (TV film)

Skvělá tv komedie , ale nepochopil jsem proč manželka která odešla ke kamarátce nezavolala ani jednou domů ?

Oscar (1991)

Slaboučký odvar Francouzké verze s Funésem. Nebyla jediná scéna kde bych se zasmál . Originál je originál .