Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Návrat po 19 letech, něco ze svého kouzla Harrison Ford v této roli ztratil. Stále to není špatné, je to akčňák jak se patří. Posledních 10 minut filmu je na tuhle sérii absolutně mimo mísu (moc scifi).

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Jednoznačně můj nejoblíbenější díl z Indýho ságy. Narozdíl od jiných dílů jsem se dočkal pořádné dávky humoru, jako vždy je tady nějaké to drama, napětí a motání lasem. Co tento díl odděluje od dalších je Sean Connery, nebo lépe řečeno chemie ve dvojici Ford - Connery, kteří spolu vytvořili skvostné až opravdu rodinné pouto. Indýmu poprvé nespadne holka přímo do náruče (zprvu to tak vypadá) to byl pro mě taktéž nečekaný zvrat. Dost dobrý film

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Dobrá atmosféra se špetkou humoru, je tady mnoho akce, která nedovolí, aby dobré herecké výkony prostoupili dále do našich žaludků. Indýho kočka (Karen Allen) je nejlepší z celé Indýho ságy. Hlavní dějová linka - honba za ztracenou archou, kterou chtějí získat i nacisté mě moc nebere.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Jednička je filmařsky o malinko lepší, je tady méně akce což je dobře. Je tu čas i na vyvíjení vztahů a hlavní trojice je přinejmenším dobrá. Hlavní pointa filmu - když vyhrajeme zachráníme vesnici a nespočet malých dětí, mně bavila více, než honění se za nacisty a židovskou archou.

Terminátor (1984)

Kultovní série, která má i dnes co nabídnout. Počítačové efekty nejsou dokonalé, ale myšlenka je skvělá.

Bourneovo ultimátum (2007) odpad!

Roztřepaná kamera, 100 úhlů pohledu kamery za minutu, předlouhlé nic neříkající akční scény, neviděl jsem předchozí díly a ani nechci tohle fakt ne

Nelítostný souboj (1995)

Pokud se naladíte na dvojici De Niro - Al Paciano bude to pro vás zážitek mně to trvalo cca hodinu film je za mě moc dlouhý ale ke konci to nabírá na obrátkách

Nedotknutelní (2011)

Komedie u které se zasmějete a chytne vás za srdce