Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Škoda hodnotení ľudí ktorý posudzujú tento film podľa hercov ktorý v ňom hrali. Predstavte si na pozícii Ivany Chýlkovej napríklad Jennifer Aniston a namiesto Vojtěcha Kotka Matta Damona a ktomu ten istý príbeh odohrávajúci sa v centre New Yorku. Verím tomu že film by dosahoval min. 80 % a viac. Tento film bol skvelý od začiatku až do konca čo sa týka hereckých výkonov, obsadenia, scénará, ... atď... . Jediná vec ktorá film kazila bola Zuzana Kronerová ktorá sa vôbec nehodila na túto postavu a hlavne nevedela ju ani vôbec zahrať. dávam 95%.

The Runaways (2010)

Soundtrack, obsadenie a stvárnenie postáv bolo perfektné. Málo ktorý životopisný film ma takto zaujme a hlavne keď sa jedná o jeden z mojich najoblúbenejších žánrov musím hodnotiť na 5*

Bez dechu (2011)

Obyčajná akčná oddychovka za 3 *.

50/50 (2011)

Videl som už vela filmov na túto tému ale 50/50 radím jednoznačne medzi najlepšie z nich.

Rumový deník (2011)

Očakával som od tohto filmu ovela viac. Nápad výborný ale spracovanie a príbeh oničom. Chvílkami vtipné, chvílkami zápletka a nakoniec žiadna pointa.

Ocelová pěst (2011)

Konečne opäť námet ktorý sa vymikal bežným sci-fi , akčným filmom. Mám rád keď niekto vymyslí niečo nové a neohrabané. Dobrý film plný skvelých scén. 4*

The Art of Flight (2011)

Ak niekto nemá aspoň malú slabosť pre snowboarding myslím že pozerať tento dokument je preňho zbytočné. A nepomôžu ani prekrásne zábery prírody vo Full HD kvalite. Premňa geniálny dokument s kopou jedinečných záberov či už na jazdu, skoky alebo prírodu. Chýbala mi tu troška hlbšia myšlienka ako v Life Cycles ale aj napriek tomu dávam 5*.

Warrior (2011)

Dráma v ktorej ja všetko riešilo cez päsťe. Proste skvelo napísaný, natočený a zahratý film. Jedna scéna lepšia od druhej v ktorých sa striedal boj s riešením bretskej nenávisti. Nejlepší záber bol keď Brendanova žena čakala na sms. A ke´d zdvihla telefon kde bolo napísané I WON. Skvelý film pri ktorom sa nebudem čudovať keď skončí v TOP 10.