Večeře v Le Crütost (2014) odpad!

Vegetarianstvo = normalka, veganstvo = psychicka choroba, liek sa este nenasiel.

Král ze Soho (2013)

Len priemerny snimok o pre mna neznamom muzovi. Atraktivna tema a prostredie zostali nevyuzite.

1911: Pád poslední říše (2011) odpad!

Chan chi nepride, namiesto neho pride chu xiau, brat chin jaua. No ale ak by prisiel aj hun chi - vodca armady a brat jeho svagrinej sestry syn hun cinh, tak revolucia by mohla porazit bin funga brata fang sh...zzzzzz.....

The Gambler (2014)

Priaznivci gamblerskych pribehov povinne o hviezdu viac :) Dlhy, uvery, pozicky, riskovanie, to je ono.

Na hraně (2012)

Mam rad smutne a depresivne filmy, ale nie na ukor logiky, napr.: opustim zenu kvoli milenke, s ktorou potom nechcem byt a radsej byvam na ulici. Viac uz prezradzat nebudem, aby som vam nepokazil zazitok, ako vela uzivatelov na CSFD komentarmi typu : zaver ma dostal, taky zaver som necakal, koniec nakoniec dobry a pod. :)

New Kids Turbo (2010)

Som zvedavy ake by to malo hodnotenie, keby to bolo nakrutene na Slovensku alebo v Cechach. 5%? 8%? Tiez by to bolo nekonvencne, sialene, trafene, a pod., ze? Hlupe ovecky :)

Empire State (2013)

Strasne nelogicky film, ktory nevie vyuzit ani to, ze je podla skutocnej udalosti. Nic tam nedava zmysel, prilis kratky, nic nie je dotiahnute do konca.

Snopy z piesku (1985) (TV film)

Klasicky soci styl o uraze v galvanizacnom zavode. Zhliadnute viacmenej kvoli Dockovi.

Očista (2013)

Dobry, aj ked nerealny namet, slabo prevedeny, s viac logickymi chybami ako je zdrave.

Would You Rather (2012)

Boli by to tri hviezdy, ale jedna navyse za hudbu a komornika Bevansa. Skoda ze nebolo trosku viac krvi, ale aj tak ma to dost prekvapilo. Trosku mi to pripominalo film Exam, skupina ludi v uzatvorenej miestnosti.