Zmizení (2013) odpad!

Hugh Jackmana mám moc rád a Jacka Gyllenhaala miluju. Ale ani to nestačilo ani na jedinou hvězdičku. To je tak neskutečně plytkej a nudnej a naprosto trapnej film s modelovejma situacema, že nechápu jak někdo mohl napsat, že to je napínavý. Jak mám tyhle herce rád, tak tady Hughovi nevěřím ani za mák, že je to hystericky běsnící otec kvůli uneseným dcerám a už vůbec ne Jakeovi, že je policajt. Tenhle film je ohraná, trapná a úplně zbytečná sračka.

Volavka (2022) (seriál)

Další americká hovadina...která Vás ale vtáhne do děje od první minuty díky tomu nesnesitelnýmu tichu a skvělým hereckým výkonům.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Filmů, u kterých se člověk nečekaně rozchechtá je na prstech jedné ruky. Tohle je jeden z nich. Žádný hahahehehihi, ale fakt syrová a celkem inteligentní zábava. "Neuhlídám ani svoje ovce. Před týdnem mi jedna zdrhla do bordelu. Když jsem ji našel, měla už vyděláno $20." :D Víc hodnotit nechci, samozřejmě že je to amecická coco..ina (ale to jsou všechny US filmy, takže nemá smysl to hodnotit), ale kostýmy i scény mi přijdou dokonalý. PS pokud někdo píše, že to je rozpolcený, pak jen díky Liamu Neesonovi, kterej se tam absolutně nehodí 🥴

Šifra Karla Velikého (2008) (TV film)

Hezký pokus Němců o jejich vlastní "Šifru Mistra Leonarda." Pokud nemá člověk co jiného na práci a chtěl by vidět "pokračování" Leonardovy šifry, tak tohle je taková Béčková verze. Nenadchne, ale ani neurazí.

Víly z Inisherinu (2022)

Dokonale vylíčený šílenství z opuštěnýho ostrova. Pokud neberete antidepresiva, tak se na tohle nedívejte.

Volha (2023) (seriál) odpad!

Absolutní smyšlenost co má s komunismem v ČR pramálo fakticky společného. Nulové charisma hlavní postavy (jak sám Hádek říkal v rozhovoru, tak ho nutili hodně mluvit, když on je jinak nemluvnej - a to tam je sakra cítit). Prostě hovadina, co opět sází na to, že hlavní diváci budou lidé co komunismus nezažili a uvěří tomu.

Mstitel s píšťalou (1986)

Hezká pohádka pro dospělé. Považuji za kuriozitu vidět co se vlastně točí v Severní Korei.

Úder otevřenou dlaní (1983)

První hokgkongský film co jsem viděl v dětství. A dnes, po téměř 40 letech a po 10 letech tréninku Pakwachang zjišťuju, že tak jak tam je tento styl kungfu podaný starým mistrem s bílou bradkou, je brilantní.

Dvojčata (1988)

Konečně originální nápad. Odpočinková komedie, potěší i po 30 letech.

Pěsti ve tmě (1986)

Rocky po Česku, zdramatizovanej válkou (čím jiným když jde o Českou výrobu). Jen s rozdílem, že Rocky byl charakter, ale Vašut je spíš libovej frajírek, jak o něm říká i trenér "dědek." Příjemnej večerní film, hudba výborná.