Jerry Maguire (1996)

Toma Cruise mám rád, ale tohle jsem musel posunovat směrem ke konci. Hrozně zdlouhavé a nudné... René Zellweger ale září, kočka a moc sympatická. Netušil jsem, že bývala hezká.

Samuraj (2003)

Z hlediska bojového umění jedny z nejvydařenějších soubojů - bez střihu, reálné, a to umění herců (myslím s mečem) je vykresleno skvěle. Příběh zajímavý, není nudný.

Coco (2017) odpad!

Strašná a navíc nekonečně zdlouhavá míčovina. A když vidím to hodnocení ostatních, tak se ptám - lidi PROBOHA, co se Vám na tom líbilo????? Asi jsem z jinýho světa😏 ani zpěv, ani příběh, ani animace...kdosi psal, že se to po půlce rozjede, tak jsem čekal. Ale naprosto marně. A abych tohle pustil svým dětem??? Ty by na to koukali snad leda přivázaný se špendlíkama ve víčkách. Proboha řekněte upřímně - čí dítě se na tohle SE ZÁJMEM dívalo???

Včerejší děti (2000) (TV film)

Jako nápad super, reinkarnace je jasná věc, a tím, že to je podle skutečné události, o to lépe. Ale brečení a naříkání doktorky Quinnové je naprosto nesnesitelné. Musel jsem to posouvat, a tím se film zkrátil minimálně o 20 minut.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Poutavý příběh i zpracování. Ač jsem to při sledování rozdělil na seriál o 6 dílech, pořád jsem se těšil na pokračování. A moc se mi líbí když do toho jsou zapletená i historická fakta (v tomhle případě občanská válka, sever proti jihu). A každá z postav má propracovanou psychologii.

Nebe (2002)

Pecka film! Prostě bomba! Není co dodat. Napínavý od začátku do konce. Není jediný lichý místo. Navíc i filosofický 🙏👏 a skutečná láska, žádný laciný slaďárny.

Nebe existuje (2014)

No, trošku mě tohle mrzí... Říkal jsem si, že to všichni hodnotí příliš kriticky. Ale bohužel ne. A to jsem velmi schovívavý. Tak nadějný námět a z toho prominutím tak plytká srágora. Nikdo z nás neví na beton, co je po životě, ale snad každý náboženství a filosofie to popisuje. Tak snad každý z nás má svou představu. Takže to není nic neuvěřitelnýho. Takže to, že kazatele exkomunikujou z vesnice a pomalu se s ním rozejde žena, jen kvůli tomu, že věří vidění svého syna, mi přijde zbytečně dramatický. Pokud je to podle skutečnosti, pak ok, amíci jsou teda dost natvrdlý a maj středověký myšlení. Ale co tomu filmu fakt neodpustím, je ten cca 30 minutovej naprosto zbytečnej a totálně protivnej začátek.

Mrazivá pomsta (2019)

Napínavá podívaná, co se "omylem" rozroste do mamutích rozměrů - obzvlášť co se vraždění týče. Jak jinak, když jde o US. Bude to znít divně, ale důvod proč jsem vydržel až do konce je fakt, že na závěr vyhrajou indiáni. A je tam i pár nečekaných vtípků. Za mě dost dobrej film, i když Liam Neeson je už dost okoukanej i styl filmů, v kterých hraje. Tenhle ale stojí za zhlédnutí.

Utop se, nebo plav (2018)

Luxusní motivační film pro pány v krizi středního věku. V originálu se jmenuje "Velká lázeň" což je dokonale výstižný. Nevím proč to u nás vždy musí tak stupidně prvoplánově přejmenovat.