• Fantasy

Ahsoka - Část 2: V potu tváře (2023) (epizoda)

Druhá epizoda byla stejně skvělá jako ta první. Užijeme si v ní část posádky Stínu z Rebelů, hlavně postavu Sabine Wren, Hery a šíleného droida Choppera, který se nebojí jít přes mrtvoly. K tomu všemu také dostaneme ochutnávku bojového umění padawanky Shin Hati. Jen mě trochu zarazilo probodnutí mečem a následné vyléčení, ale tak asi tam jezdí/lítají sanitky rychleji než u nás a bacta sprej to jistí :D ... Někdo si stěžuje na Ahsočino chování, ale vzhledem k tomu, co vše se v animácích událo, ji zcela chápu. Těším se na další epizodu. Ať vás provází síla.

Ahsoka - Část 1: Mistři a učedníci (2023) (epizoda)

Fanoušci animáku Rebels se konečně dočkali pokračování příběhu, kdy se konečně vydáme na pouť hledat rytíře Jedi Ezru Bridgera a nepřítele vesmíru velkoadmirála Thrawna. První epizoda naprosto splnila má očekávání a pohled na herce Raye Stevensona v roli padlého Jedie Baylana Skolla pro mě bylo prostě dech beroucí, ať Ray odpočívá v pokoji. Když se podívám na nově vznikající seriály a na poslední filmovou trilogii (díly 7, 8 a 9), tak mi pořád nejde do hlavy, jak to mohl myšák tak extrémě domrvit. Nu což, poslední trilogie pro pravé fanoušky stejně neexistuje a snad si Ahsoku všichni pořádně užijí, protože o tom jediném to je! Nechť vás provází síla.