Želvy Ninja (2014)

tak todle se nedalo ani dokoukat!

Doupě (2014)

hmm kde jsem už jen tento film viděl? aha už vím frantíci a jejich District 13, no to je náhoda a dokonce tam byli i nějací stejní herci a scénaristi :D víc k tomu asi není co dodávat pokud někoho zajímá ta lepší verze tohoto filmu tak ať se obrátí na District 13, toto bylo hrozný...

Hrdličky (2011)

No,... jak bych to jen podal, ty moje dojmy... Ani sem to neviděl celé a stačilo. 3* jen díky super hitům od Queenů a závěrečné titulkové hudební vložce, jinak to fakt moc koukatelné nebylo. Možná dyby tam nebyla ta kachna tak by to byl film všehovšudy na 10minut. jak kdesi vdáli krákají krkavci nevermooooor, nevermor!

Mizerové II (2003)

99% prostě vždycky dokáže rozesmát a pobavit. Děj má taky celkem spád i když by to mohlo bejt lepší ale jako komedie je to moje rozhodně top 10!

12 let v řetězech (2013)

jen 3 a pul * ... dano ale 4 za benedikta, michaela a brada :) herecky i filmarsky dobre provedeno, ale prislo mi ze to ma pomaly spad a obcas jsou i nektere sceny tak strasne zbytecne ze jsem se nekolikrat nachytal jak koukam radeji ven z okna ... na me az zas tolik tento trhak nezapusobil. snad pozdeji v druhem kole.

Rivalové (2013)

Miluju závodní prostředí a to co tu dokázal Howard zachytit je úžasný. K tomu ještě příběh jednoho z nejlepších jezdců F1, Bravo! zasloužených 5*!

2 zbraně (2013)

Hlášky byly většinou dokonalé, a celé to stálo podle mě na skvěle sehraném duu Denzel - Mark. 2 Guns mě rozhodně překonali moje očekávání a proto si zaslouží 4*

Trans (2013)

Komentář od Civala je asi nejlépe vystihující komentář k filmu co lze napsat. Dovolím si jej odcitovat: "Po pi*i dobrej film. Doslova. Rafinovaný, hypnotický, živelný a hladce vyholený."

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Hrůza!!! Všechno co dělalo PAST PASTÍ je pryč. Ani závěrečná hláška 'Yippie-Kai-Yay Mother F*cker" není! Jak se k tomuto mohl upsat Willis je mi záhadou. 30% a nekoukat znovu, ani na to nemyslet, že to patří do jedné z nejlepších akčních sérií!

Valkýra (2008)

Není co dodat, plný počet bez námitek!