Elvis (2022)

8/10. Král je mrtev, ať žije král. Díky Butlerovi který se naprosto převtělil, jsem měl pocit, že koukám na nějaký remastrovsný hraný dokument, kde Presleyho hraje sám Presley. Jen škoda naprosto frenetické první poloviny, která je dobře udělaná ale já měl poprvé u filmu pocit, že dostanu epileptický záchvat, v druhé půlce se buď trochu zpomalí, a nebo už jsem si na to zběsilé tempo zvyknul. Tom Hanks jako totální slizoun a zmrdeček potěší.

Room (2015)

7/10. Největší silou i slabinou tohoto příběhu je dětská perspektiva, což je zajímavý nápad a zvláštnost, bohužel občas také hluché místo v ději. Jmenuje se to sice ,,Room" ale tam strávíme zhruba třetinu děje, zbytek filmu je o čelení následkům.

Hříšníci - Summer Loving (2012) (epizoda)

7/10. Frank hledá nového hostitele na kterého by se mohl přisát. Důchodci si užívají letní den.

Hříšníci - Summertime (2012) (epizoda)

7.5/10. Frank dělá díl od dílů větší píčoviny, prostě nemá strop. Pěstírna travky, tak tu jsem čekal v tomhle seriálu mnohem dřív.

Black Books - Machr (2002) (epizoda)

9/10. Mafián, co neumí číst a Fran, která nemá ani páru, co vlastně dělá.

Black Books - Letní horečka (2002) (epizoda)

10/10. Tahle epizoda má všechno lásku, prase domácí, hýbající se zdi, 31°, písek ze Sicílie. Prostě dokonalá bouře.

Black Books - Pan umělec (2002) (epizoda)

9/10. Epizoda, kde je středobodem klavír a Manyho nečekaný talent. Konečný gag je výborný.

Black Books - Série 1 (2000) (série)

9.5/10. Nejčernější knihkupectví v Anglii vede nejbezohlednější Ir ve Velké Británii a je to po čertech zábavné.

Black Books - Sbohem, domove! (2000) (epizoda)

8.5/10. Nejslabší díl první série. Téma útěku z domu by se dalo podojit daleko lépe. Spoustu vtípků, co nefunguje na 100%.