Boy Kills World (2023)

7.5/10. Tento druh krvavé zběsilosti zbožňuji, ale říkám si jestli to už i na mne nebylo nějak moc. Film složený se samých dobrot ale výsledek nějak nechutná, tak jak má. Přesto finální souboj se Šamanem je prostě lahůdka.

Ex Machina (2014)

6/10. Sorry ale už jsem asi podobných věcí viděl a četl tolik, že mne tohle ničím nedokázalo překvapit. Působivý vizuál a nepříjemná atmosféra jsou plusy jinak se jedná o zbytečně zdlouhavou, nudnou intelektuální sebehoňku. Kdyby to byla hodinová epizoda v antologii Black Mirror hodnotil bych to asi líp.

Tři mušketýři: D'Artagnan (2023)

8/10. Tisíckrát omletý příběh, jak vidno, lze udělat přízemně a přesto neuvěřitelně sexy.

See - Vzkaz v láhvi (2019) (epizoda)

7.5/10. Zatím je největším tahákem svět sám osobě. Tak osobitý postapo se jen tak nevidí.

Oppenheimer (2023)

8/10. Film se snaží být až moc komplexní a toho pomalu zabijí. Linka s admirálem Iron-manen působí nadbytečně. Nemůžu ale říct, že bych se i přes totálně přestřelenou délku nudil.

See - Božský plamen (2019) (epizoda)

8.5/10. Wow, tak že to bude až tak moc fungovat jsem fakt nečekal. Ten nápad je doopravdy zajímavý a ten svět prostě funguje.