Podfu(c)k (2000)

Dobrá a hlavne originálna komédia. Vtipné hlášky, vtipný herci... proste 80%.

Další krásná tvář (2002) (TV film)

Tak číslo 600 v mojich hodnoteniach bude mať tento podpriemerný film. Kamera? Na zaplakanie! Dialógy? Nestojí za reč! Príbeh? ... dobrý, ale prevedenie "pokulháva". Ale hlavne tá odfláknutá kamera to ma dostalo najviac....

Serpico (1973)

03.01.10 - nes som tento film videl po druhý krát a z hodnotenia ani z pocitov nič neubralo. Proste Serpico - rovný medzi krivákmi, stratený tam, kde chcel pomáhať.... ja neviem, toto treba vidieť, nie o tom písať.

Vášnivá Lola (1998)

Vážený Tinto Brass je pojem a jeho filmy su určite neni určené pre všetkých. Je to kult a nech si hovorí kto chce čo chce odo mňa menej ako 4* nedostane ani jeho vášnivá lola.

Fermo posta Tinto Brass (1995)

Niekoľko erotických poviedok od Tinto Brassa. Je to určite jeden z posledných režisérov, ktorý dokáže natočiť fakt slušné soft porno, ktoré sa z menším pokrivením ujme aj v TV. Erotika a vtip tiahne pomaly z každej minúty snímku. Nie ako tie tuctové a nič nehovoriace snímky z francúzskej či americkej produkcie.

Sex Traffic (2004) (TV film)

Už len pre závažnosť témy musím dať 4, už len pre tie kontrasty USA - dobre situovaná rodina / Európa - nespokojný pasák zastrelí "zamestňankynu" pred ocami ostatných... musím dat 4.... Nečakajme od tohto filmu nejaké hollywoodske vychytávky... tu ide hlavne o hrany dokument. podobne ako Vlákna.

Nezvaný host (2000) odpad!

Tak takto nepodarený tv film som dlho (ak vôbec) nevidel. Dialógy písal asi absolvent zš. Herecké výkony sú skôr úsmevné ako dramatické a vôbec je to všetko jedna veľká pakáž!

Dějiny psané americkým filmem (2007) (TV film)

Francúzsky dokument o americkej histórii... pardon nie, o americkej kultúre, ktorú tvoria hlavne filmy "made in hollywood", ktorými sme ovplyvňovaný aj my (či chceme alebo nie). Druhá časť a hlavne epilóg vysvetľuje všetko. PS: zišlo by sa opraviť link na IMDb :)