Mr. Orgazmo (1997)

Pakáž! .. ale podarená pakáž!!!

Vlákna (1984) (TV film)

Až veľmi realisticky spracované alternatívy našej budúcnosti (?). Každopádne tento film povinne premietať pred summitmi hocjakých vojenských paktov. Nemám slov.

Slunce v síti (1962)

Krásny príbeh v neľahkej dobe... Hm... niekedy mi je až ľúto, do akej doby som sa narodil :( Tá naivita a jednoduchosť vtedajšieho života (mladých ľudí) mi vždy učaruje. A teraz? Máme mobily, internet v TV 30 staníc a vlastne.... vlastne nemáme nič. Chýba tu niečo to ľudské, čo mali aj títo mladí..... Ešte taká zaujímavosť na okraj: Slnko v sieti je hádam prvý (a dosť pravdepodobne) aj jediný soc-film, kde je počuť rokenrol (Fajolove rádio hrá stále len rokenrol a twist. Určite mal naladenú Viedeň :)

Rychle a zběsile (2001) odpad!

Zrejme modla všetkých česko-slovenských tunning fans, ktorý zo svojimi dodrbanými autami nepatria do bežnej prevádzky a ako bolo pár krát vidieť v správach nepatria ani na súkromné preteky. Navyše Vinco Dízel sexsymbol začiatku milénia ma tiež nejako nenadchol.

Walk the Line (2005)

Presvedčiví herci, presvedčivé songy.... Lepšiu poctu spevákovi - osobnosti som ešte nevidel....

Contes immoraux (1974)

Heh... určite najlepšie podanie Batoričky aké som doteraz videl :)

Nebezpečné viry (2004)

Čo chceli autori povedať?? Ak nás chceli oboznámiť s tak vážnou a dôležitou témou ako sú nebezpečné vírusy vtipnou formou, tak sa im to určite podarilo.

Uragán (2001) (pořad)

Nehambím sa dať im 4*, pretože si to zaslúžia... Ale iba za STV éru, lebo (ako to už býva zvykom) na markíze sa všetko dobré len zhovadí (aj keď aj tam sa našli dobré časti).

Susedia (2006) (seriál)

Zo začiatku sa to dalo, ale potom ma to už nebavilo... neviem ale možno aj preto, že som pointu poznal pomaly už pri úvodnej zvučke :)

Fahrenheit 9/11 (2004)

Minca má vždy dve strany a toto je tá druhá strana. Inak závidím M. Mooreovi že verí /veril/ že bez Busha to pôjde inou cestou. Nepôjde. Závidím aj naivitu (zrejme) väčšiny užívateľov, ktorý tento dokument videli. No áno - sú tam emócie, ale sú tie emócie umelé?? Nezdá sa mi. Pomenovania dokumentu ako "lživá předvolební agitka" či "antibushovská vymieľačka plná nezmyslov" sú pravdivé. Áno, pravdivé ale pre tých, ktorý sa nechajú zavádzať oficiálnym prúdom názorov na USA a ich politiku. Ale ešte sú tu aj ľudia, ktorý sa opierajú o niekoľko nepodstatných faktov. Napríklad že taká oceľ sa topí pri teplote od 1370 do 1510°C a nie pri 650°C...