Red Rock West (1993)

Lehce nadprůměrné, ale zábavné

Podraz (1973)

Dokonalé, dokonalé, dokonalé! Film, který si prostě zamilujete. Předek filmů jako Dannyho parťáci naprosto kraluje v najetém stylu a Newman s Redfordem jsou prostě nenahraditelní! Povinnost pro každého filmového fanouška!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Skvělý seriál na který nikdy nezapomenete. Jen dávám hvězdičku dolů za některé příliš násilné scény, které se pro dětskou část publika přecijen příliš nehodí. To ovšem musím vyrovnat hvězdičkou nahoru za geniálního pana Burnse, který je mou nejoblíbenější postavou. Takže 100 procent přátele, Simpsons Rulezzz

Dům tisíce mrtvol (2003) odpad!

Špatné, špatné, špatné! Film asi jen pro skalní příznivce žánru. Vy ostatní neriskujte!

Loupež po italsku (2003)

Film, který mě velice příjemně překvapil a po celou dobu dobře bavil. Myslím, že si to dám ještě jednou. Velice dobrý snímek.

Dokažte mi vinu (2006)

Velice příjemné a pohodové drama, u kterého jsem se skvěle bavil. Vin Diesel mě příjemně překvapil. Jen tak dál...

Mission: Impossible III (2006)

Tuctový film, který mě bohužel nijak neoslovil. Obsahuje hluchá místa a chvílemi jsem se dosti nudil:( Výtečné pro večer u televize - nic víc, nic míň. Ještě bych měl dát hvězdičku dolů za Cruisovu rádoby češtinu:)

Leon (1994)

Je úplná ostuda, že jsem Leona viděl až v polovině roku 2006. Kdyby Besson točil filmy aspoň z poloviny tak dobré jako toto úžadné dílo, určitě by patřil mezi mé top režiséry. Bohužel se tak neděje a tak buďme alespoň rádi za Leona a Pátý Element. Jeden z nejlepších filmů vůbec!