Upíří deníky (2009) (seriál)

Problém tohohle seriálu vidím především v první půlce, kde se postavy chovají dost stupidně, neustále si protiřečí a dělají naprostý opak toho, co řeknou, což spoustu lidí určitě odradí. Je to ale škoda, protože s přibývajícími díly je to lepší a lepší. Trochu mě mrzí, že si tvůrci víc nepohráli s mytologií upírů, která je, řekl bych dost odfláknutá. Nicméně jsou tam příjemní herci a hraje dobrá hudba, takže 4* dám a uvidim co se bude dít dál :)

Miluji tě, Beth Cooperová (2009)

Ze začátku to bylo fakt tragický, ale nakonec se z toho vyklubal celkem milej film se spoustou bezva hlášek. Jeden z lepších co jsem v poslední době viděl :)

Atentát na střední (2008)

Nuda... Posledních 30 minut to vytáhlo, ale že bych se nějak extra bavil, to se říct nedá. Závěr až tak překvapivej nebyl, takže 2*

Samec (2009)

Po půlce vyšumí, pointa není nic extra, ale 3* dám, Anne Heche je tady totiž opravdu hot :)

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Hrozná kravina. Megan mě nebavila a ostatní stálo za nic. Pokud možno, tak se téhle sračce obloukem vyhněte. 1* za celkem fajn soundtrack, jinak to byl po všech stránkách děs.

Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (seriál)

Jak já tenhle seriál miluju. Druhá řada je snad ještě lepší, než ta první, fantastický soundtrack, krásna kresba i animace, napínavé a nervy drásající souboje, skvělé postavy a perfektní závěr, který navnadí na další série, které jak doufám, budou co nejdrív. 5*/5 /Jen jednu výtku bych měl, a to k občasnému, až infantilnímu smyslu pro humor :DDD

Hikaru no go (2001) (seriál)

Zajímavé anime o zajímavé hře. Škoda, že jsem nemohl posoudit tu "geniálnost" táhů. Jakožto absolutní neznalec Go mi to nic neříkalo, což je škoda, protože anime je jinak velmi dobře zpracované, jak po stránce animace a kresby, tak i po té hudební. Ke konci mi bylo opravdu líto, že seriál už končí, a tak se tedy nedovím, jak se dál dařilo Shindovi. :( 4* za neuzavřený konec

Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)

Dlouho jsem hledal něco, k čemu nebudu mít žádnou výtku, něco, co mě pohltí a nepustí. Zdá se, že jsem našel. Hajime no Ippo je pro mě naprostou jedničkou. Každodenní nekompromisní dávka adrenalinu. Něco, co se jen tak nevidí. Dokonalá kombinace napětí, adrenalinu, vtipu, skvělých postav a hlavně perfektního soundtracku, který bych si troufl zařadit mezi nejlepší, které jsem kdy slyšel. Opravdu doporučuju, a to i těm, kteří boxu neholdují. 5/5* Dokonalost

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Pomalý rozjezd, ale poslední epizody mne utvrdily v přesvědčení, že ještě bude na co koukat... Jen škoda občasné nelogiky. Druhá řada o 100% lepší, než první a třetí o 200% lepší, než druhá!!! Jasných 5*

FLCL - Season 1 (2000) (série)

What the fuck? To byla první věc, která mě napadla po zkouknutí těch 6ti dílů. Ani nevím, proč jsem na to koukal, žádnej děj, žadnej význam, prostě nic, ale přesto mě něco nutilo koukat na další díly... Zvláštní kouzlo, které se nedá popsat slovy. Zběsilá jízda + skvělej soundtrack, slabší 4*