24/7: Flyers/Rangers - Road to the NHL Winter Classic (2011) (pořad)

Pro každého hokejového fanouška představuje tato série (včetně té minulé) parádní zážitek. Nic jiného, lepšího, na trhu hokejových dokumentů člověk nenajde, takže proto je mé hodnocení maximální. (100%)

Amazing Spider-Man (2012)

Popravdě řečeno moc nevím, co si o Spider-Manovi myslet. Místy to byla hodně slušná podívaná, ale často jsem si říkal, že by tomu vážnější tón a méně hlášek neuškodilo. Takhle je to ve výsledku taková lehká dobrodružná komedie, která chce být epickou. Nejvíc mě ale stále dokola napadá, proč znovu vytahovat počátky pavoučího muže. A proč to celé natočit víceméně v úplně stejném duchu. Na další díl se pravděpodobně podívám, ale že bych se těšil...(60%)

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Taková klasika. Fajn postavičky, občas nějaký vydařený vtípek, jednoduchý příběh. V podstatě průměr. Spíš jsem zvědavý, jestli bude i další díl, osobně jsem toho názoru, že 4 díly jsou až moc. (60%) P.S. Ta poslední písnička s rozjuchanými herci mi film poměrně nepříjemně zkazila. Hrůza.

Rebelka (2012)

Jsem rád, že se Pixar pokusil o odpověď na fantastický How to Train Your Dragon. Fantasy prostředí je pro animované filmečky to pravé ořechové. Alespoň dle mého názoru. Spokojenost. U mě si Pixar svou notně pošramocenou pověst lehce vylepšil. (70%)

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jak má být člověk objektivní, když se mu na plátně prohání Sly, Arnie a Bruce! Rest in 'pieces'! (75%)

Pro hrst dolarů (1964)

Gringo, neprůstřelná vesta a veselý hrobník. Klasika! (80%)

Casablanca (1942)

Těžko něco jako Casablanca hodnotit. Příliš mnoho se o tomto filmu napsalo a člověk tak k filmu chtě nechtě nemůže přistupovat úplně objektivně. (75%)

Apokalypsa (1979)

Vůbec netuším, jak k Apokalypse přistoupit. Místy je to geniální, místy je to strašná nuda. Jak uchopit neuchopitelné...? (50%)

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Už si české restauratérství bez Zdeňka Pohlreicha nedovedu ani představit. U psí prdele! (8/10)