• Krátkometrážní

Pařba na třetí (2013)

TOHLE nemělo s pařbou nic společného! Blíže to mělo k nějaké bondovce. Jo, párkrát jsem se zasmál, ale oproti jedničce ani dvojice to nesahá ani na paty. Beru tohle jako jinej film se stejnými herci jako v předchozích dílech. Ale do trilogie mi tento díl opravdu nezapadá. 25 %

Vodonoš (1998)

Sandler, co by debil a maminčin megamazánek, který svoje péro smočil akorát ve vaně. Film se pohybuje po trapných scénách a společně s Jack & Jill řadím tento film k jednomu z nejslabších se Sandlerem. Nejvtipnější scéna je snad, kdy jeho holčina "vylepšila" traktor. To je ale málo. 30 %

Dům snů (2011)

Tenhle film "skončil" v půlce, kde je opravdu nejzajímavější. Od půlky má už zase děj sestupnou tendenci a to ho opravdu shazuje. Nemůžu vytknout hudbu, kameru, herce, nic. Ale podobných scénářů jsme tady již měli spoustu a konec to zazdil. 50 % (**).

Árijský pár (2004)

Všichni víme, o čem tento film bude. Z mého pohledu se jedná o drama bez velké dramatičnosti. Největší akce je, kdy se sám zabije voják a vlastně to ani není vidět. Jinak docela nuda a oproti Schindlerovu seznamu jen malé semínko ukázky temné stránky nacismu. 40 %

Cherrybomb (2009)

Tak na tomto mě, vážení, nezaujalo téměř nic. Kdyby se z tohoto dramatu udělala komedie, možná by to bylo zábavnější. Ale těch tu taky už bylo...30 %

Infekce (2004) odpad!

Tak jako že vydržím koukat i na hodně velké blbosti, ale co je moc, to je moc. Tohle byla stupidní podívaná na běhající japončíky snad z nereálného světa. Po hooodně dlouhé době film, který jsem nedokoukal.

Tváře v davu (2011)

Docela fajn námět, který chtělo přeci jen víc propracovat. Jinak ale běžná "kriminálka". 50 %

Pí a jeho život (2012)

Nebýt to tak designově vymazlené, tak hezké by to nebylo. Cení se originální prostředí a bezvadná kamera. Pro mě za 65 %.

Nahlas a naplno (2012)

Asi takhle... film jde ve stejném duchu jako všechny taneční filmy (např. Let's dance), ale převlečen do náboženského kabátu - sborového zpívání. Pro mě se celý film docela táhnul, ale je pravda, že konečný "remix" byl dobrý. Čekat na to ale hodinu a půl? 45 %

Zabít tiše (2012)

To bylo tak divně natočený, tak divně dějový a tak divně (ne)BradPittovský, že jsem se už těšil na konec filmu. Dávám 20 % a to asi jen díky alespoň občas vtipným hláškám.