Storm Seekers (2008) (TV film)

Este teraz neviem co to vlastne malo byt

Ikona (2005) (TV film)

Dobre obsadena a zaujimava spionazna tv produkcia

Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (2006) (TV film)

Mne sa to pacilo aj napriek tomu za to ma u väcsiny zle hodnotenie . Je to len tv film , ktory je dlhy , nenudi , vzdy sa tam nieco deje , odohrava sa v zaujimavych lokaciach a mna bavil . Da sa povedat ze aj trikova cast filmu bola v pohode popri ostatnych podobnych tv filmoch - pri nich je z mojho pohladu dokonca nadpriemerny . Ja som bol viac nez spokojny

G-FORCE (2009)

Velmi mila a zabavna disneyovka o tajnych skreckoch

Kámoš k pohledání (2009)

Nevadia mi podobne priemerne komedie ak ich zhliadnem doma ale ked sa na ne vyberiem do kina s tym ze sa aspon dobre zasmejem , tak odchadzam pomerne nahnevany . Zbytocne vyhodene peniaze

Království nebeské (2005)

Musim sa priznat ze nejako mi R.Scott nesedi ako reziser historickych filmov . A u Kralovstva Nebeskeho to nieje vynimka

Casanova (2005)

Jednoznacne najprijemnejsie a aj najzabavnejsie spracovanie Casanovu ake kedy vzniklo .

Rok jedna (2009)

Strasne debilna az trapna komedia o nicom na max jedno zhliadnutie

Juno (2007)

Prijemna drama ktora s komediou vela spolocneho veru nema . Najviac sa mi vo filme pacilo ako svoju postavu stvarnil J.K.Simmons , ktory si ulohu otca Juno ocividne zahral s chutou a jeho postava vyznela prijemne . Co sa tyka ostatnych tak E.Page bola dobra a dokazala ze jej ide aj dramaticke hranie , M.Cera dostal pomerne malo priestoru v ktorych toho aj tak vela nedokazal - taky priemerny standart , Garner mi prisla ako z inej planety a jej postava bola az extremne prehnane puntickarska no aj ked to bolo scenarom a J.Bateman nevyrazny . Vcelku je to pre mna mierne nadpriemerny film , ktory urcite nevytrca kvalitou medzi podobnymi