Knight Rider - legenda se vrací (2008) (TV film)

Prva hviezdicka za hlavny motiv aj ked mierne prerobeny a male cameo Hasselhoffa , druha hviezdicka z nostalgie a nadherne shelby aj ked mi ten stary pontiac firebird chybal , bol len na zaciatku a aj to rozobraty kto si to ovsem vsimol . Inac cely pilotny film za vela nestal a posobil velmi amatersky a mozem poved ze po jeho zhliadnuti ma serial uz vobec nezaujima . Keby tak niekto este natocil jeden celovecerak so starym pontiacom a v hlavnej ulohe s Hasselhoffom , lebo jednoducho sa tam nikto iny nehodi

Kniha přežití (2010)

Ako mi ocakavania nenaplnil The Road , tak isto ano Book of Eli

Komando (1985)

Nesmrtelna akcna klasika s dokonalymi Schwarzeneggerovimi hlaskami a presny priklad toho , ako ma vyzerat najväcsia testosteronova akcna pecka vsetkych cias .

Kontraband (1998)

JCVD ako si nahrava so SCHNEIDEROM , sa len tak lahko nevidi . JCVD patri jednoznacne medzi top akcne hviezdy

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Animacia pouzita v Koraline a jej predchodcoch predvianocnej nocnej more a mrtvej neveste je uchvatna a je mi 100 krat blizsia ako tie dnesne bezne pocitacove animaky . Koralina ma hlavne potesila , ze sa ani nevidala inou cestou ale klasickou pre Selicka a Burtona , takou jemne bizarne hororovou . Velmi pekna rozpravka , ktora urcite potesi aj väcsich

Král džungle (1997)

Je to taka velmi zabavna vec z mojho dectva a mam ten film rad

Království nebeské (2005)

Musim sa priznat ze nejako mi R.Scott nesedi ako reziser historickych filmov . A u Kralovstva Nebeskeho to nieje vynimka