MR 73 (2008)

Takze po fakt dlhom zhanani sa mi tento film nakoniec podarilo zohnat a nasledne zhliadnut . Je pravda ze som cakal nieco ine ako som dostal , no aj napriek tomu som sklamany nebol . Co ma prekvapilo , ze bol spojeny z troch roznych pribehov , ktore spaja prave policajt SCHNEIDER - AUTEUIL . Dost depresivna cast trapenia sa nad jeho zenou , vysetrovanie serioveho vraha zien , ktore mohlo dostat viac priestoru a byt tak aj viac prespekulovanejsie a tym aj zapletenejsie a nakoniec dejova linia v ktorej sa do depresivneho zivota AUTEUILA priplietla O.Bonamy , ktoru nasledne ma ochranit pred dalsim zvrhlym vrahom . Pomerne vsetky dejove linie do seba pekne zapadali a cele to vyznelo tak spravne realisticky s ponurou atmosferou . Chybalo len malo aby bolo na 5* . Hodnotenie 80%

Umění lhát (2009)

No tak toto som vobec necakal . Velmi zaujimavy napad a hlavne dokonale spracovany . Na tento film som natrafil uplnou nahodou , no o to viac ma prekvapil a urcite patri medzi tie najlepsie v zanry . Hodnotenie - 90%

Resident Evil: Afterlife (2010)

Nebyt debilne matrixovsky stylizovany zaciatok a koniec s trapnym debilkom v okuliaroch navleceny v dlhom ciernom kabate , ktory sa do filmu ani trochu nehodil , hodnotenie by bolo vyssie . 3D nic moc . PS: Zatial sa mi to pravidelne strieda -------- 1.diel - 5* , 2.diel - 3* , 3.diel - 5* , 4.diel - 3*

Machete (2010)

Porovnavat to s The Expendables by nebolo velmi na mieste , jednoducho styl rezie Stalloneho a Rodrigueza je nieco uplne ine . Kym Stallone vzdal hold chlapskemu akcnemu zanru , Rodriguez to ponal nieco medzi maximalne uletenym akcnym vesternom . Kazdopadne ma film pobavil a chyby na nom nemienim hladat , lebo ako by som ich nasiel dost tu , tak isto aj v Expendables . No v kazdom filme som si nasiel to spravne na pobavenie - o to islo . Hodnotenie - 85%

Vrah ve mně (2010)

Velmi divny film o este divnejsom Louovi Fordovi . Hodnotenie - 55%

Polibek draka (2001)

Poctiva akcna pecka J.Liho . Hodnotenie - 85%

Hrdina (2002)

Neviem si pomoct , ale aj napriek nadhernemu vizualu ma uz tieto azijske dobrodruzstva s lietajucimi hrdinami nedokazu nadchnut . Hodnotenie - 55%

Zakázané království (2008)

Originalne pekne rodinne dobrodruzstvo s kung fu legendami potesilo viac ako som cakal