Horší než smrt (2010)

Nieje to sice perfektna komedia , ale nadpriemerna odreagovacka , ktora velmi slusne pobavila . Hodnotenie - 75%

Pohřbeni zaživa (1997) (TV film)

Hlavnym problemom druheho dielu je , ze neprinasa nic nove a len kopiruje predchodzi diel . No vcelku sa jedna este o slusny tv film , s dobrou atmosferou . Hodnotenie - 55%

Pohřben zaživa (1990) (TV film)

Na tv film az velmi slusny viac triler ako horor . Nebolo to sice zimomriavkove , no aj napriek tomu to malo tu spravnu atmosferu . Hodnotenie - 75%

Ve jménu Angela (2002)

Po prvom zhliadnuti by som tomuto filmu nedal viac ako 50% , no dal som mu druhu sancu a od vtedy som ho videl uz viackrat a tento film si ma ziskal . Ma to velmi dobre temto , nechyba tomu nadhlad , humor miestami prechadzajuci az do cierneho humoru , no a v skratke to ma vsetko co dobry film ma mat .

Hostel II (2007)

Ziadna pecka sa nekona , no oproti prvemu dielu je to lepsie . Ty mali parchanti na konci pri futbale namali chybu . Hodnotenie - 59%

Hostel (2005)

Maximalna nuda , v ktorej sa zacne diat nieco zaujimave az v poslednej tretine . Jedine co bolo fajn bola uz spomenuta zaverecna pol hodina a tie zname cesko-slovenske songy . A co sa tyka tej urazky Slovenskeho naroda - neviem si pomoct , ale takato trapnost nema ani ako urazit . Hodnotenie - 39%

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Prvy diel sa mi svojim sposobom pacil , no tato blbost veru nie . Da sa povedat ze pomerne tazko dopozeratelne

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Je to lepsie a hlavne vtipnejsie ako dost slaby druhy diel . No namet stvrteho dielu bol zaujimavy a hlavne originalny oproti svojim predchodcom , no tvorcovia z neho mohli vytazit ovela viac .