Neúplatní (1987)

Presne takto ma vyzerat najlepsi gangstersky film s nadhernou Morriconeho legendarnou hudbou a dokonale filmove umenie .

New Kids Turbo (2010)

Maximalne zabavny a totalne vymlety ulet !!!!!!!!

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Uneseny niesom vobec . Viac menej sa jedna o tazky film s par svetlymi momentmi . Na odlahcenie zaujala pasaz s A.Yelchinom a J.Caanom , no a jednoznacne najsvetlejsim momentom filmu bol Shia LaBeouf , ktory svoju rolu zahral priam dokonale a dokazal , ze vie vyborne zahrat aj vaznu ulohu !

Neznámý svůdce (2007)

Nebolo to vobec az take zle ako som myslel ze bude , no az na ten zaver . Tak debilny koniec som uz davno nevidel

Nic než trable (1991)

Je to perfektna cierna komedia a komu nevadi morbidny humor , nema byt preco sklamany .

Ninja Assassin (2009)

Bola to perfektna akcna adrenalinova jazda s hektolitrami striekajucej krvy a nespocetnym mnozstvom odseknutych koncatim . Ja som od toho ocakaval pomerne malo , no dostal som to co som si prial hned po uvodnej akcnej scene . Dokonala zabava , ktora ma nenudila ani sekundu

Noc oživlých mrtvol (1990)

Kazdopadne sa musim priznat ze tento remake mi je blizsi ako original z roku 1968 . V celku mam rad krvave horory z 80tych a 90tych rokov . Co sa tyka samotneho filmu , da sa povedat ze pekne kopiruje original dejovo , dobra atmosfera mu tiez nechyba , gore efekty na urovni a urcite tento film patri medzi tie nadpriemerne zombie filmy .

Noc oživlých mrtvol (1968)

Vzdy som chcel vidiet tento film az sa ku mne na koniec dostal na dvd . No musim sa priznat ze mna tento skvost nejako velmi nechytil . Urcite to nieje zly film a nieje to v tom ze si neviem najst cestu k starym filmom - napr : zboznujem dokonale napinave Psycho 1960 , ale jednoducho Night of the living dead nieje pre mna nejako vynimocny

Noc oživlých mrtvol 3D (2006) odpad!

No tak to bola nadherna ukazka , ako ma vyzerat 3D sracka bez 3D efektov .