Blbec k večeři (2010)

Dost uletena komedia , na ktorej sa da urcite pekne zasmiat , no miestami je humor az dost trapny .

Blbý a blbější (1994)

Jednoznacne najväcsi ulet Jima Carreyho a musim uznat ze Jeff Daniels nezaostava . Su perfektny

Blesk (2011)

Za seba mozem povedat , ze sa jedna o najlepsi Stathamov film . Nieje vo filme vela akcie ? Ved to nieje akcny film , ale spickovy a hlavne napinavy triler . Trilery niesu zalozene na akcnych scenach ! Jednoznacne sa jedna o Stathamov najlepsi herecky vykon . Svoj talent vyuzil fakt naplno . Dokonale zahral drsnu a hlavne perfektne hlaskujucu postavu . Ja som s filmom maximalne spokojny , nemam co vytknut a Jason , len tak dalej !!!

Bod zlomu (1991)

Klasika akcneho zanru

Boeing 747 v ohrožení (1996)

Film sa pacil velmi aj ked seagalova smrt po par minutach ma pekne nahnevala a uz som si myslel , ze ma to jednoducho dalej nebude bavit . No opak bol pravdou a Russell to dotiahol do vytazneho konca a nesklamal

Bourneovo ultimátum (2007)

V prvom rade sa toto hodnotenie vztahuje na vsetky tri diely . Vsetky tri diely som si prvykrat pozrel s odstupom asi troch dni a kym nebol vonku Bourne Ultimatum , tak do vtedy som nevidel ani jeden z predchadzajucich dielov a musim si priznat ze ma to ani az tak velmi nikdy nezaujimalo . Nakoniec som tejto doterajsej trilogii dal sancu a vobec to nelutujem , lebo kazdy jeden diel je dokonala pecka v kazdom smere . Spickova trilogia

Box (2009)

Celkom slusny horor , v ktorom sa mi velmi pacila prva polovica - mala taku pekne tajomnu atmosferu a divak stale nevedel o co vlastne ide , no druha polovica filmu , v ktorej sa zacnu odkryvat nejake tie tajomstva a divak zistuje ako taku pointu , tak prave tam cely film straca vsetko co si budoval od zaciatku .