Sex ve městě 2 (2010)

Mozno ze prvy diel bol o kusok lepsi , ale aj napriek tomu to bola vyvazena zabava a vobec som sa pri tom nenudil . Bola to taka pohodova odreagovacka

Sexy 40 (2009)

Hodnotenie 55%

Sherlock Holmes (2009)

Film ktoremu v mojich ociach nechybalo vobec nic . Perfektna zabava , ktora ma nenudila ani na sekundu a Ritchiemu to vyslo na jednotku . Uz sa tesim na druhy diel

Shrek Třetí (2007)

V kutiku duse som cakal ze ma to nebude bavit a aj sa mi to potvrdilo . Zeby uz Shrek po tretikrat nemal co ponuknut ? Asi nie . Ale verim ze stvorka to aspon trocha napravi a dostojne to zakonci a to navzdy

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Je to lepsie a hlavne vtipnejsie ako dost slaby druhy diel . No namet stvrteho dielu bol zaujimavy a hlavne originalny oproti svojim predchodcom , no tvorcovia z neho mohli vytazit ovela viac .

Simon řekl (2006)

Slusne krvava vyvrazdovacka , ale to je asi tak vsetko . Glover je slusny maniak , ale v nom to asi nejako drieme . No dost mi vadil kŕdel lietajucich krompacov . Hodnotenie - 55%

Skandály ze života zvířat (2008)

tolko znamych tvari a taka sracka z toho vysla . Netvrdim ze som sa nezasmial ani raz , ale strasne amatersky pocin to bol . Aj taketo zverstva musia asi vychadzat . Co uz

Skrytá identita (2006)

Splnenenie velkeho sna o natocenie dokonalej mafianskej krimi zo sucasnosti . Pecka