13 (2010)

Rusky original z roku 2005 som nevidel a asi ani nebudem . Jedna sa o velmi dobry film so zaujimavymi postavami , ktory je este aj napinavy v kazdej jednej minute . Film ma velmi silnu (pochmurnu) atmosferu a dokaze drzat divaka cely cas v napäti . Pre mna velmi velke prekvapenie s este prekvapivejsim zaverom

1492: Dobytí ráje (1992)

Pekne spracovanie dobytia ameriky Columbusom . Ridley Scott ani Depardieu nasklamali

18 Year Old Virgin (2009) odpad!

Tvorcov z asylumu by mali zavriet , lebo co oni stvaraju , je uz moc . Nech sa na mna nikto nehneva , ale im fakt musi jebat a podla mna asi v hlavach nemaju ani mozog ale len nejaku snurku co im drzi usi na hlave

2012 (2009)

Jednoznacne povedane , moj doterajsi najbombastickejsi kino zazitok . Stvorene pre kino . Sceny od zachrany limuzinou , cez unik lietadlom az po brutalny vybuch yellowstonu sa mi zapisu do pamäti , lebo tak dlho v kuse som uz davno nepozeral film s uplne otvorenymi ustami . Dokonala zabava

23 (2007)

Pribeh ma az tak nechytil ale J.Carrey svoju rolu stvarnil velmi slune a bolo zaujimave sledovat ako sa prevtelil do postavy Waltera Sparrowa / Fingerlinga

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Efektny vizual s kombinaciou maximalne plytkeho filmu bez akehokolvek deja .