Fotograf (2015)

Supr české film po dlouhé době. Roden zahrál Saudka perfektně, pohyby, mimika, vyjadřování... Mě se to líbilo a lidi co tu dávají míň jak 3 só asi úplně vedle.

Kmeny - Tattoo (2015) (epizoda) odpad!

Ach jo, na tenhle díl jsem se těšil a vzešla z teho prvotřídní sračka. Co se týče té buchty co dělá make-up a rádoby tetování a je o ní asi 3/4 dílu tak musim říct, že tenhle styl se mi nelíbí a ani ho nepovažuju za nějaké umění. Taky co bych očekával od někoho, kdo si na sebe něco načmárá a za chvilu ho to přestane bavit a začerní si to. To ať si příště něco pořádně rozmyslí než si na sebe hodí další čáru. Mnohem lepší by bylo, kdyby celéch 25 min bylo z prostředí Tattoo convention, kde by byli rozhovory s různéma tatérama a bylo vidět více stylů. Tohle bylo fakt o prdu. Díl co díl větší a větší sračka.

Kmeny - Skinheads (2015) (epizoda)

Problém tohodle dílu a zdá se mi celého dokumentárního cyklu Kmeny je to, že se dycky zaměřuje jen na určitou část dané subkultury. Skinheads chtě nechtě se dělí na spoustu odnoží. A ukazovat zde jen lidi, kteří ujíždějí na SKA, chodí na Bohemku a pár záběrů z nějakého Oi koncertu kde se lidi promenádujou v trikách Good Night White Pride..... Taky co město to jiní skíni. Jednu hvězdu za Červeňáka, páč ten řekl asi tak vše co bylo důležité.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Film o velkém pádu a ještě větším vzestupu obřezaného, schyzofreního židáčka zvaném Mojžíš. Korunu temu nasadila scéna, kdy vede Mojžíš svoji bandu švábů někam, kde si to prohlásí za svoje a jen díky "bohu" je ta tsunami nespláchne. Mno skoro jsem ronil slzy...báje a pověsti.

Dogville (2003)

Docela dlouhá stopáž a kvůli kulisám to připomíná divadelní hru. Spíše než jsem se díval jsem to poslouchal jako mluvené slovo a jen chvílema, když mě něco upoutalo, jsem se díval. Po půlce filmu, kdy na Grace začala být páchána nespravedlnost, jsem čekal kdy nastane odplata a dočkal jsem se. Kvůli konci filmu dám 4*.

Kmeny - Hooligans (2015) (epizoda)

Úplně o prdu, když už hooligans, měli si vybrat jiné klub. Ale pochybuju, že by třeba Sparta, Baník apod, šli do něčeho takového jako natáčet tuto kravinu...

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Námět dobré, ale jinak byl film zdlouhavé a místama dosti nudné. Do teho příšerná muzika....mno Jarmuschi dostaneš za uši.

Andělé všedního dne (2014)

Děj nic neříkající, herecké obsazení dobré leč postavy mdlé a nevýrazné. Celkově mi film absolutně nic neřekl.

Divočina (2014) odpad!

No to byla zase oskarově nominovaná kravina...Předem se přiznám, že jsem to ani nedoukoukal páč bych si samou nudou okousal nejen nehty, ale skončil bych asi u ramen. Po hodině dívání se na krávu s batohem těžší jak ona (měla tam samé kraviny - hlavně sadu kondomů....to se na tůry strašně hodí) sem to nevydržel a vypnul. Co asi mělo diváka vytrhnout z nudy tak byli nic neříkající sekvence její minulosti a vlastně pohled na její zakomplexovanost a stupiditu. No fakt děsná hrůza. Jediné pozitivum na tomhle filmu, které jsem našel, ale hodnocení sténak nezmění je to, že mi bleskl nápad si takhle někdy dát tůru po české hranici dokola. Ale to by mi určitě netrvalo do konce života jak téhle pipině..

Děti noci (2008)

Film o ničem, vlastně ani nevím proč se to jmenuje Děti noci a proč to bylo vůbec natočené....