• Krátkometrážní

Svátek pečených brambor (1977)

Pěkný námět, spousta roztomilých dětí, několik opravdu dojemných scén. Začátek je trochu nepřehledný a i přes krátkou stopáž film malinko trpí zdlouhavostí.

Jan Hus (2015) (TV film)

Přes většinu zdejších hodnocení, mně se to líbilo. Výprava a kostýmy na české poměry nadprůměrně povedené, Hus mnohem civilnější, než nás učili v hodinách dějepisu, ale bližší tomu, jak jej líčí skutečné historické prameny. Jsem vděčný za zřejmě věrohodnější Lucemburky Václava a Zikmunda. Výteční herci v čele s Vladimírem Javorským, jehož role je samozřejmě vděčná, ale i tak v ní zaslouží absolutorium. Velice děkuji České televizi a Jiřímu Svobodovi, že se do takovýchto projektů pouští. Jsou pro rýpaly vděčným terčem, ale jsou tak potřebné.

Skopičinky a malůvky Mistra Libora Vojkůvky (1997) (seriál)

Solidní malíř a zoufale amatérský klaun. Kdyby mlčel a nesnažil se dělat slovní humor, mohl působit jako osobnost. Takhle je pouze pro srandu a obávám se, že si tak sám poškozuje i svoje malířství.

Utrpení mladého Boháčka (1969)

Kde jsou časy těchto komedií a kde jsou časy mladého Landovského. Kdykoliv na ten film narazím, vždycky se bavím.

To ne, to tedy ne (1994) (TV film)

Dobeš je příjemný písničkář a moc příjemný člověk. Dokument se sleduje bez škobrtání, plyne jako tekoucí med.

Policie Modrava (2011) (seriál)

Nemohl by jim to někdo zakázat?