Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Okopírovaná blbost. Tady je opravdu škoda slov...

Sám doma 3 (1997) odpad!

Je až s podivem na co všechno producenti najdou peníze. Nastavovaná kaše, která se snaží zprznit klasiku. Trapné až běda.

Nekonečný příběh (1984)

Jeden z nejhezčích světů. I teď s nostalgií vzpomínám na nádherný příběh, jenž se nakonec stal mou srdeční záležitostí.

Vetřelec (1979)

In space no one can hear you scream. Kultovní dílo, o jehož kvalitách není pochyb. Zcela právem si Vetřelec zasloužil status klasika. Dokonalé vykreslení klaustrofobické atmosféry na palubě nákladní lodi, jejíž pasažérem je nelítostný vraždící organizmus s ocelově pevným ocasem, který i dnes budí respekt. Potemnělé chodby, průlezy a strach z neznámého za doprovodu neméně děsivé hudby, přivolávají infarktové scény a šponují adrenalin na maximum. I dnes jeden z nejpůsobivějších hororů.

Kameňák (2003) odpad!

To snad není třeba komentovat.

Bratz (2007)

Klasická americká komedie ze střední. Nicméně opravdu nepovedená.

Underworld (2003)

Jeden z nejlepších filmů, co se týče upírské tématiky. Kate Beckinsale v sexy oblečku podala opravdu špičkový výkon. Filmu nechybí ani mistrně natočené akční scény a výborné efekty.

Já, legenda (2007)

Scény vylidněného New Yorku jsou úžasné. Výkon, který podal Will Smith je jako vždy perfektní a postapokalyptická atmosféra ve mně pouze umocňovala zážitek z tohoto filmu, jelikož téma, kdy nějaký virus zabije veliký počet obyvatel, mi přijde velmi zajímavé.

Grinch (2000)

Pro mě kultovní vánoční film, kde Jim Carrey opět předvedl svůj um v roli Grinche (těžko by ho zahrál někdo lépe). Jeho hlášky jsou nezapomenutelné. Prostě velká vánoční klasika na kterou se vždy znovu rád podívám a bez které si nedovedu představit vánoční svátky.