• Fantasy

Triumf (2017)

Projednou jsem ráda, že mám špatnou pamět na všechny fotbaly, které jsem kdy viděla, a nepamatovala jsem si, zda se to Albáncům povedlo nebo ne. Strašně napínavé to bylo!

Angel (1999) (seriál)

Koukala jsem na to z lásky k buffyverse... ale bavit mě to začalo až po příchodu Illyrie a opravdu záležet na postavách mi začalo až v posledním díle :) Rozhodně nebudu sledovat jako Buffy vícekrát, ale jsem ráda, že jsem viděla :)

Kmotr II (1974)

Pokud jsem jedničce dala pět hvězd, dvojce bych snad dala ještě o půl hvězdičky víc..:)

Barbarella (1968)

Slova a hvězdy nestačí na tuhle psychedelii :D

Sama nocí tmou (2014)

Jak o tomhle mohl někdo tady napsat, že je to lepší než Only lovers left alive...Snad prvně v životě jsem v kině usínala nudou. Hvězdička za pár fajn písniček v soundtracku a druhá za kočku...

Anna Karenina (2012)

Narozdíl od mnohých odsuzujicich Aarona taylor-johnsona, me jeho Vronski dostal do kolen, vůbec se Anne nedivim:) a vůbec celé jejich vzplanutí jsem sledovala se zahájením dechem, krasa:)

Lucy (2014)

Míň discovery chanellu a víc akce a mohla to být dobrá letní oddechovka...takhle to bylo jedno velké WTF.

V zajetí démonů (2013)

V rámci zánrů a k tomu jak v dnešní době se špatně shání kvalitní horor, si Conjuring pětku rozhodně zaslouží.

Violet & Daisy (2011)

Krásně divnej, skvěle obsazenej, zahranej film se super hudbou:)