Mysterious Love

• Čína Ta zai ni guang zhong gao bai (více)
Čína, 2021, 8 h 49 min (Minutáž: 29–40 min)

Epizody(16)

Felisr

Méně známá herečka nevýznamného divadla stále vzpomíná na svého zachránce, který jí kdysi pomohl utéct, když byla unesená. Pět let poté svého vcelku pohledného osvoboditele opět potká, je to ale náhoda nebo se stala figurkou ve hře s mafiánským pozadím? Rozumná stopáž i menší počet dílů jsou pro někoho vítané, já bych ale spíš  uvítala, kdyby tvůrci vykreslili více podstatných momentů děje, např. důvod i okolnosti tehdejšího únosu, o jakou mafii šlo, pro koho od začátku Lee pracoval atd. ()

xxxLussyxxx

Tak tohle byla jízda! Bavil mě snad každý díl, nic jsem nepřeskakovala, dialogy dobré, mezi hlavními postavami neskutečná chemie a jejich scény jsem si neskutečně užívala. Sice mi hlavní hrdina ze začátku trochu neseděl, byl takový divný a říkala jsem si, že mohli vybrat lepšího, že vedlejší mužská postava byla  daleko lepší, ale po nějakých pěti dílech jsem si ho zamilovala, konečně nebyl tak nesympatický a začal se i usmívat. Poslední dva díly nejlepší, akce taková, že jsem i nedýchala a napětě čekala, jak to všechno dopadne. Co se týče vedlejší ženské role, tak sice byla taková otravná, ale dalo se to, i jsem tomu páru ke konci fandila a když to vypadalo, že je s nimi amánem, málem jsem to obrečela a nadávala, že tohle tvůrci ani nemůžou myslet vážně no a pak jsem jenom zírala s otevřenou pusou. Pokud máte rádi aknější seriály s romantikou, doporučuji všema deseti. Tohle se neskutečně povedlo, už dlouho jsem neviděla tak skvělý čínský seriál. ()

skorpik42

Z desiatich hviezdičiek by som dala 9, lebo na čínske pomery je 16 dielov úplne nič 😉 no pre mňa ideálna dĺžka, tu sa to však nedá, tak 4*. Páčilo sa mi, že hlavná hrdinka koná vo veľa prípadoch racionálne, žiadna hysterka a hlavný hrdina je takisto racionálne uvažujúci muž, ktorý po počiatočnej nerozhodnosti ide za svojím. Vedľajšia ženská postava mi prišla neuveritelne dotierava a ja ako muž by som sa jej zbavila, čo najskorej. ()