Love in a Bottle

všechny plakáty

silentname

"Love In A Bottle" ponúka tak trochu ďalšiu romantiku v období Covidu. Tentokrát ide o pár, ktorý bude od seba oddelený niekoľko stoviek kilometrov. On je v Londýne a ona v Amsterdame. Náhoda ich spojí a začne sa séria videohovorov, kde sa postupne bude viacej budovať medzi našimi postavami vzťah a vzájomná dôvera. A je pravda, že ona pôsobí tak trošku praštená. Musím povedať, že ma to ale nadmieru bavilo. Postavy sú vtipné, tie situácie sú vtipné, spôsob ako sa bude ten vzťah budovať a smer, ktorým to pôjde ma bavil a okrem toho to pôsobilo aj veľmi úprimne. Neviem čo viac dodať. Je to jednoduchý indie film, ktorý by ste normálne asi v kine alebo vo vašej obývačke nevideli. Ale podľa mňa funguje. Ak ešte nemáte dosť filmov s lockdownom, čeknite si ho. Podľa mňa je dobrý. Hodnotenie: B ()

dragon'88

Je to velmi originalne.  Taky liberalny covid meet-cute medzi IT Crowd a Manic Pixie Dream Girl.  Pri nej hned od zaciatku same red flags, ale obaja to nemaju v hlave v poriadku.  Smial som sa aj tam kde to smiesne asi nemalo byt, ale aj tam kde to smiesne malo byt.  Obcas to bolo mile.  Dalo sa to dopozerat.  3* ()