Elitní povídky: Samuel Omar

• Španělsko Élite historias breves: Samuel Omar (více)
Španělsko, 2021, 36 min (Minutáž: 12 min)

Epizody(3)

Samuelovi hrozí, že dostane vyhazov z bytu, ve kterém vyrůstal. Omar mu proto dá lákavou nabídku, jak sehnat peníze. (Netflix)

AloeB

Quien no apoya, no folla... Vedlejšák při vejšce typický spíše pro studentky konečně zastávají borci a daří se jim to skvěle. Nemám tucha, zda je Only for you real či jen obdobou only fans, ale jestli tam má Claudia Salas své obnažené fotky, tak sem s tím. Provedení brigádky je sice brilantní, focení je zábavné a Samuelovo dovádění řádně pikantní, ale celé to trpí zásadní blbostí - jednak, že si kluci neuvědomili, že Sama pod maskou by poznal i slepý v tunelu, a druhak, že možné vyloučení za focení erotických snímků ve školní uniformě jednoduše chlapci mohli zvážit - to je jak Peter Parker, co se po nepřijetí zapomněl odvolat. ()

Lachtaan

Hodně velká bizarnost, která se buďto chce přiblížit šílenostem, co se mohou dít mezi mladými jen v Americe anebo je i Španělsko již takhle zvrácené. Těžko to soudit očima člověka, co nevyrůstá v ryze prozápadním světě, těžko soudit, zda se tohle v reálu opravdu děje nebo už je Elita obecně až moc přitažená za vlasy, každopádně časy, kdy jsem měl Samuela za normálního člověka, jsou už dávno ty tam. [viděno na Netflixu] ()