The Making of Minutes to Midnight

• USA The Making of 'Minutes to Midnight'

DragonnCZ

,, And thats how we do. " Projíždím si tak Čsfd uvažuju zda si pustit další epizodu seriálu či něco jiného a chtěl jsem si pustit nějaký Linkin Park dokument/koncert jako u ostatních kapel a narazím na tento Peak! 40 minut naprosté a čiré zábavy, které vás naprosto obohatí, vytvoří úsměv na tváři, seznamuje vás to s členy kapely a vidíte že to jsou ještě víc normálnější lidi jako kámoši ze školy a takovýto dokument vám dá daleko víc než kde jaký koncert nebo audio. Čím více tuhle kapelu poslouchám tím více si uvědomuji, jak ti Linkini jsou naprosto legendární tím s čím novým každou deskou přichází. Sami na začátku hned řekli nechtěli dělat nějakou trilogii a udělat to co lidi od nich očekávají a pak když sami nahrávali album u nějakých písniček se zarazili a ani by lidi nepoznali jestli se ještě jedná o tu samou kapelu. Dále se mi strašně líbilo ta psychologie toho nahlídnutí do života a práce prostých hudebníků kdy jsou téměř od rána do večera ve studiu a pak je ještě víc dosere když po 2 měsíční práci jim řeknete že jejich práce je hrozná. Dále ještě víc se mi líbilo jak ti zpěváci mají v kapelách život nejjednodušší, protože Mike, Brad, Joe, Rob, Dave tam mají stresy s děláním hudby s čím jak co zvládnou a pak příjde vysmátý ještě polonahý Chester a celou situaci nejlíp pozvedne do výšin a jde nazpívat svoje texty. Prostě a jednoduše to miluju! Nejlepší část celého minifilmu byla když Chester už byl na cestě domu a Brad mu volá ať se vrátí zpátky, udělali chybu v nahrávání. Chester se vrátil a tu krátkou část znovu přezpíval xD Nejbožejší kapela co kdy existovala? Ano a ještě jednou ANO! Uděluji 10/10. No Way. Já jako zarytý Linkin Park fanoušek jsem za takovýto kousek strašně rád. ()