All Madden

Real Tom Hardy

Najkrajšia pocta (akú som kedy videl) velikánovi najvyššej am. futbalovej súťaže NFL, legendy tohto športu, videoherného pioniera a komentátora, ktorého poznala väčšia časť Ameriky a ktorého hlas lákal každú nedeľu desiatky miliónov divákov do obývačiek sledovať zápasy NFL. Madden, jeden človek, ktorý sa stal pojmom, človek, ktorý ovplyvnil tradičné zvyky amerického Dňa vďakyvzdania až tak, že synonymom tohto sviatku v minulom storočí bolo pre viac ľudí NFL a Maddenove komentovanie & bezhraničné zapálenie pre tento šport než moriak a chodenie okolo stola a hovorenie toho, za čo sme vďační. FOX Sports sa týmto dokumentom zaradili do elitnej ligy hneď vedľa NFL Films Presents a ESPN a ich 30 for 30. Mesačné čakanie na All Madden sa vyplatilo. --- "There's a saying that the criterion for greatness and being the best is, can a history of what you did be written without mentioning your name? Think on that." ()

• Dokument obsahuje väčšie množstvo doteraz nikdy nevidených záberov z NFL. (Real Tom Hardy)