Nothing Compares

Dadel

Perfektní dokument o jedné z nejvýznamnějších osobností světové hudby. Hlavně lidé, co si myslí, že Sinéad byla něco jako Celine Dion a zpěvačka jednoho hitu (protože na českých rádiích uslyšíte jen ten jeden) budou asi dost překvapeni, ale i lidé, co její tvorbu znají (např. já) se dozví mnoho nového, zejména o jejím dětství, vztahu k církvi, a uvidí jak to měla v hlavě srovnané už ve 20 letech (bohužel po 40 se jí to zase odrovnalo, ale to už je jiný příběh, kterému se film nevěnuje).______ Sinéad a tento film toho udělali proti zneužívání dětí víc než celý Sound of Freedom, bohužel ho tolik lidí neuvidí.______ fun fact: Dědicové umělce dříve známeho jako Prince zakázali použít ve filmu Sinéadinu verzi Nothing Compares 2 U. Ale nevadí to, stejně jste ji slyšeli 100x, aspoň zbyl prostor na jiné skladby. ()

Necron

tenhle dokument o shinead je silny, ikdyz pomiji dulezite / zlomove okamziky jejiho zivota. jeji boj za zenska prava, boj proti potratum v katolickem irsku je sileny - asi na tom vykrvacela... miluju scenu jak roztrha fotku papeze - fuck the pope! ()