Vítejte ve Wrexhamu - Série 1 (2022) (série)

Daggers (S01E15)

(epizoda)
Dokumentární / Sportovní
USA, 2022, 25 min

Do konce základní části zbývá odehrát jediný zápas a Wrexham má šanci vyhrát ligu. (Disney+)

Trevor

Šanca Wrexhamu na postup existuje už iba v teoretickej rovine a potom ako sa hráči dozvedia priebežný stav zápasu Stockport-Halifax okamžite sa to odrazí na ich výkone vo východnej periférii Londýna na ihrisku klubu Dagenham & Redbridge FC...potom ako nezískali priamy postup sa ako najlepší ukázali fanúšikovia klubu, ktorí svojich vyprevádzali z ihriska dlhodobým potleskom a skandovaním. Aká to konfrontácia so zábermi z predchádzajúcej epizódy, keď zdolali v zápase FA Trophy Stockport a v hľadisku bezohľadne (síce oslavne) olievali pivom všetkých naokolo, vrátane seba a potvrdili že na tribúnach a v puboch sa správajú ako zvery.Na druhej strane krátka debata v bare na štadióne Antona Malatinského v Trnave s dvojicou fanúšikov Walesu po remíze Slovenska v kvalifikácii ma títo dvaja ovcomrdi presvedčili, že sú to celkom solídny ľudia. Mimochodom, všetci ich muži (teda aspoň walesania v Trnave) boli strašne nízky. ()