Donald Trump: Speciál o falešnosti

(TV film)
  • Velká Británie Donald Trump: A Faking It Special (více)
Velká Británie, 2020, 45 min

Donald Trump (a.z.)

Donald Trump je jednou z nejkontroverznějších osobností planety. Odborníci podrobně zkoumají Trumpova slova, činy a chování. (Discovery Channel)

Demonn

Asi každý příčetný člověk vidí, že Trump je sociopat a narcis, co je posedlej mocí a úspěchem. Jen když to řeknete jeho ne zrovna bystrým fanouškům, tak jim to jaksi nedochází. Nevím, jak je možné. že nevidí jeho zcela amorální a nebezpečné chování, ale jsem rád, že tady uslyší i od odborníků, co je to za obertrotla. Za hodnotu toho dokumentu dávám 90%. ()

*CARNIFEX*

Opäť jedna z epizód, ktorá síce z pohľadu analýzy verbálnej a neverbálnej komunikácie spĺňa požadované kritéria, no tu treba dodať, že je absolútne zbytočnou. Dôvod nato je prostý. Trump je vyslovene trubiroh, na ktorého netreba žiadny diplom a postačí zdravý úsudok. V podstate by sa dalo povedať, že analýza akéhokoľvek politika, by pravdepodobne dopadla úplne rovnako. Toto bolo príliš "EASY", a tak túto časť zo série "A Faking It Special", vnímam len ako akýsi chabý pokus "ID" jebať sa do politiky. Zrejme ju teda vedie skupinka citlivých "liberálikov". ()

PeDe

Na Trumpa mám veľmi rezervovaný názor, pretože sú 2 Trumpovia v jednom. Jeden človek, absolútny trt. A druhý politik, so zaujímavými výsledkami v boji proti obchodu s ľuďmi a deťmi, bez potreby ísť niekam do vojny, a tď. A tento dokument bol o tom trtovi... ()