Co se kočce honí hlavou

• USA Inside the Mind of a Cat

Strhující dokument, ve kterém se odborníci na kočky ponoří do jejich mysli a odhalí, co všechno tihle roztomilí domácí mazlíčci dokážou. (Netflix)

phoenixer

Je to sice milé, přesto nic strhujícího. Žádný věděcký převrat se nekoná. Milovníci koček tohle vše už znát budou a pokud ne, tak nemáte kočku. Na druhou stranu, ačkoliv je to Netflix produkce, tak to má poměrně hlavu a patu, takže pro děti asi ideální dokument. ()

albionlady

Myslím, že ľudia, ktorí majú doma mačky, nemusia pozerať tento dokument. Stačí, keď si natočia svojho domáceho miláčika na dve-tri videá a potom si ich pozrú. Dozvedia sa to isté - nič nové. ()

Rayen1

Kočky jsou vždycky cute, jsem kockomil, ale tenhle dokument nepřináší nicnovyho a dokonce je v něm i několik kravin (rozdíl v chování koček v USA a Japonsku? Absolutně nemeritelny). A i když jsem kockomil a mám radši kočky než psy, někdy mi přišlo, že autoři psy a psorády trochu ponizujou, stylem "tvůj pes je blbec, co tě chce potěšit", a to není dobrý... Absolutní průměr. ()

IZFNP

Pre “cat persons” absolútny must-watch, je tu pár zaujímavých informácií a rozkošností. Ale povedzme si narovinu, nie je to zrovna seriózny dokument, a prácu výzkumníkov z neho by som chcela mať 😀 ()

swenyx

Dokument o kočkách. Nejsou tu žádné převratné informace které bych doteď nevěděl, ale furt je to svým způsobem zajímavé. Cvičení koček musí být velkej pain, respekt pro slečny. Kdo má rád kočky, tak tady neudělá chybu. ()

Tomas_PO

Názov dokumentu znie ako z veľkej knihy a chovateľ mačky môže získať pocit, že sa aj niečo o mysli mačky dozvie. No naivne. Až na pár poučnejších momentov, ktoré čo-to prezradia, ide opäť len o všeobecnejšie floskuly. Poteší ale viacero milých scénok. ()