poster

Gayniggers from Outer Space

Komedie / Krátkometrážní / Sci-Fi

Dánsko, 1992, 26 min

Režie:

Morten Lindberg
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Adrian
  ****

  Bizardná príšernosť upomínajúca názvom na nezabudnuteľný Woodov "masterpiece", ktorá svojou absurditou spoľahlivo neguje takmer všetky nepodarky vyplývajúce z amaterizmu (i keď pripúšťam, že to funguje iba pri jednom pozretí :-) ). Snímka je okrem iného dôkazom, že nielen Tarantino vie účelovo vhodne používať staré hudobné "fláky" (počínajúc ústrednou melódiou na seriál Green Hornet).(26.10.2005)

 • Aelita
  ****

  "Vesmír a jeho velká moc, jeho evoluční síla, kterou nemůže zastavit nikdo. Ve své kráse je vesmír nádherné místo k životu, naplněné harmonií a vesmírnou radostí. Je to svobodné místo, kde lidé mají možnost sebevyjádření a být takoví, jací jsou. A to vše proto, že někdo o nás pečuje, protože někdo na nás dohlíží, když spíme, když hrajeme, když odpočíváme. Toto je film o těch, kdo riskuje svůj život i partnery pro zabezpečení života v nádherném a svobodném vesmíru. Toto je film o gay-negřích z otevřeného kosmu. Přicházejí z planety Anus z daleké osmé sluneční soustavy. Ve svém rozvoji gay-negři o hodně předčí ostatní tvory ve vesmíru. Nejúchvatnější na nich je to, že za pomocí svého super-intelektu a svého vysoce rozvinutého telepatického systému čtení myšlenek dokáží vytvořit prostředí, společnost, ideální svět pro život ... bez žen. ČISTĚ MUŽSKÝ SVĚT." ____ Pokud se ve filmu nahradí gay heterosexuálem a černoch bělochem, pak v celé své misijní kráse a velikosti vyvstane evropsko-americká, katolicko-protestantsko-komunisticko-demokraticko-liberální společnost bílých mužů, kteří sebeobětovně přinášejí světlo, pravdu, lásku, spravedlnost a řád do všech končin temného, utiskovaného, chaotického vesmíru. ____ Amatérský vizuál, trollovský obsah, avatarsko-vesmírná odysea, kreacionistická praxe v blaxploitation trash filmu. Gay-negři odvážně míří tam, "where no gay has gone before". Tento film v elitní kultuře by vůbec nemohl existovat, eventuálně neměl vzniknout, ale v masové civilizaci má své zákonité místo. Viz Zánik západu Oswalda Spenglera a Volnou diskuzi. ____ Nemohu neocitovat výzvu jednoho diváka, který díky tomuto filmu konečně prozřel: "Pravda, kterou ukazuje tento kraťas, je doslova děsivá. Zapřemýšlejte se – vždyť ženy skutečně skoro vůbec nic neudělaly pro pozemský vývoj. Všichni významní vědci, mocnáři, vojvůdci byli sami muži. Proč? Protože nic z toho ženy nepotřebují, jim stačí utiskovat muže. Ženy nejen visí na naších bedrech, ale i vyžadují, abychom si jich vážili. Jen si představte, jaký by byl svět bez žen – plný lásky, spravedlnosti, pravdy. Myslím, že muži dost trpěli během sexuální revoluce. Musíme vrátit chomout na ženské krky. Musíme se vrátit k tradičnímu chápání lidské společnosti. Nač ženy potřebují vzdělání? Stačí jim 3 třídy a pak ať vstupují do dobrovolného otroctví do rodiny svého manžela. Nač ženy potřebují svobodu? Svoboda z nich dělá drzé mrchy. Proč ženy mají něco řešit v osvícené mužské společnosti? Ženská logika je tupá a iracionální. Myslím, že všichni muži musí přijmout radu gay-negrů z otevřeného kosmu a začít budovat novou lidskou civilizaci." ____ Film mne mile překvapil svoji cudností, jemností a čistotou. ____ K vidění: http://www.youtube.com/watch?v=-ncwCETyQlk(26.11.2012)

 • Pecival

  Par momentů je vtipných (hlavně ta s tím skopčákem), ale jedná se o klasický případ filmu (spíše "filmu"), kde myšlenka a ultimátní název (a poster) je výrazně slibnější než výsledný film. Nechávám bez hodnocení, ale moc jsem se nebavil.(10.7.2013)

 • Carthorias
  *****

  Božínku, to bylo tak teplý až mi za oknem začala zářit duha. Skupinečka buzíčků s rozkošnými jmény typu D. Ildo, Kapitán B. Dick, Shaved Balls, Arm In Ass a Schwul (pan Schwul je němec, znamená to buzna), tmavších než černá díra, snažící se naopak dostat do díry hnědé, pluje vesmírem ve své falické lodi a rozsévají semeno poznání. Až narazí na hrozbu mezigalaktickeho míru - krvelacne stvury, známé jako pozemské ženy!!! Inu, nezbývá než zkonzultovat svatý konečník, a naplánovat konečně řešení ženské otázky, aby na zemí zavládl mír, sluníčko a vseobjimajici teplo. To je tak asi vše o příběhu, ale to je pouze polovina úspěchu, druhým elementem jsou naprosto šílené výjevy, které sem ale padnou jak prdel na penis. Když se začne černej frajer s horou svalů a pimp knirem trast jako osika a brečet před padesatikilovou holkou jako kdyby před ním stal sám ďábel, a to prosím v otresnym dabingu, kterej je tak 2 vteřiny mimo synchron, když začne Mr. Schwul krásnou němčinou posílat zenske pleme do pekel a pod tím titulky ukážou řadu haknkrojcu delších než fronta na sociální dávky v Ústí nad Labem, kdykoliv když začne mluvit palubní počítač a vy přemýšlíte jak do tohohle filmu dostali Stephena Hawkinga, když probíhá křest pozehnanym semenem, budete jen nevěřícně valit bulvy a zatinat sverace.(5.5.2014)

 • nooly
  *

  Hodně špatné, ale vcelku zábavné a hlavně originální =)(26.2.2008)

 • Tritonek
  ****

  No co říci, herecké, režisérské, scénáristické hodnocení asi tak 5%. Ale dávám 4 hvězdy za to, jak jsem se u tohodle filmu smíchy málem potrhal - scény kdy je představována posádka, vymazávány jednotlivé ženy a povyšování semenem jsou neskutečně vtipné, navíc je to krátké, takže věřte, že když se vám to nebude líbit, tak vás nebude alespoň dlouho mučit(1.1.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace