Schimanski - Den matek (1998) (epizoda)

musím uznat, že tenhle díl je opravdu dobrý, velmi dobrý

Hráči z Indiany (1986)

Film se mi moc líbí, skvělé herecké výkony Hackmana a Hoppera, ale především hudba - kvalitu hudby posuzuji vždy podle toho, jestli se mi ježí chlupy na nohou a rukou z hudby ve filmu a při tomto filmu se naježili nesčetněkrát.

Válka skladů (2010) (pořad)

Možná, že na to mělo velký vliv, že jsem viděl většinu dílů z první a druhé série v rychlém sledu za sebou (promítání na Silvestru s kamarády), ale pobavilo mě to a utvrdilo, že Amerika je zemí neomezených možností, kde jsou všechny sny možné a živit se dá čímkoliv, jinak Barry je sympaťák, Dan má kadenci slov vyšší než kulomet vzor 58 a závěrem jako Dave dodávám YUUUP!

Nezapomeň na mě (2010)

řekněme, že jméno Pattinsona ve mě vyvolávalo pocit hrůzy z tohoto filmu, na konci mě to dojalo, herecké výkony výborné a závěr podán nenásilně (i vzhledem k rozpočtu), když jsem totiž rozeznal WTC očekával jsem náraz letadla a ten nepřišel a díky němu i hodnocení se udrželo na pěkných pro mne 85%

Zonbi asu (2011)

strašná blbost, ale závěrečná fight scéna, kdy hlavní protagonistku zachrání při volném pádu turbo větry je pecková :D

Ptákodemie: Děs a hrůza (2010) odpad!

neskutečná blbost, sra.ka, nicméně scéna kde se hlavní hrdinové brání před útočícími ptáky ramínky, způsobila, že jsem musel čistit podlahu, protože veškerý obsah úst letěl smíchy ven :D (cola a brambůrky), jinak při milostné scéně mít neumyté nohy a hodit na ně záběr to je záblesk filmařské "geniality"

Gayniggers from Outer Space (1992)

No co říci, herecké, režisérské, scénáristické hodnocení asi tak 5%. Ale dávám 4 hvězdy za to, jak jsem se u tohodle filmu smíchy málem potrhal - scény kdy je představována posádka, vymazávány jednotlivé ženy a povyšování semenem jsou neskutečně vtipné, navíc je to krátké, takže věřte, že když se vám to nebude líbit, tak vás nebude alespoň dlouho mučit

Okresní přebor (2010) (seriál)

Vyloženě mě první díl naštval, protože celý díl zabít polemikou jestli rozprášit Pepíka na hřiště nebo ne, mi přišlo nemístné. Z takové výborné myšlenky - jako je fotbal z vesnického prostředí udělat něco tak průměrného to se jen tak nevidí. Seriál zachraňuje výborný Ondra Vetchý. Slabé epizody střídají ty povedenější, ale takovej pilot to je filmařská ostuda. Dokoukal jsem to, ale nadšenej jsem nebyl - 2*

M*A*S*H - Nashledanou, sbohem a amen (1983) (epizoda)

Tenhle film, přestože se skutečností toho neměl moc společného (možná tak název a systém mobilních nemocnic), mě dojal, kolikrát jsem měl na krajíčku. Výborné zakončení skvělého seriálu. Takhle se doopravdy loučí legendy - důstojný konec jedné epizody americké kinematografie. Skvělé herecké výkony, podepřené v posledním dílu/filmu zlidštěním Charlese Winchestera.

Velkolepé století (2011) (seriál) odpad!

Zkoukl jsem jeden díl, abych si jen potvrdil, že Turecká kinematografie a seriál, natož historický nejdou dohromady, ani se nedivím, že to Markíza po 4 dnech vysílání stáhla z Prime timu a poslala na TV Doma. Škoda času sledovat