I Am ZoZo

Je práve Halloween a pätica priateľov sa rozhodla stráviť práve začínajúci víkend naozaj štýlovo. Vyberú sa na odľahlý ostrov do domu rodičov jedného z nich, aby si užili malý experiment. Ale hrať sa s magickou doskou Ouija nie je práve ten najšťastnejší nápad. Ich aktivita totiž prebudí k životu krvilačného démona ZoZo, čo pre nich v žiadnom prípade nie je dobrá správa. (beso74)

Dellamorte

Najpôsobivejší gore zážitok bola pitva ryby na večeru , nadesivejší zážitok bol záverečný song, napínavá ( pnutia-hodná) bola minutáž, no celkový dojem mi ukradol ten bodík, lebo bol to síce zúfalý pokus o Ouija spirituálne priblíženie, ale filmársku drzosť som nepocítila. ( ako bonus - takéže- true events- už toto stojí za usmiaty bod ) ()

George Stobbart

Halloweensky horor o bande mladých, ktorí zase raz nemajú čo robiť, tak sa hrajú s Ouija tabuľkou a privolajú na seba démonickú ohavu. Ohava má meno ZoZo a film si dokonca veselo tvrdí, že ide o reálny námet. No, tomu by snáď neuveril ani pankhart od susedov, tak či onak; ide o nezáživnú pi*ovinu v ktorej nič nefunguje a už si ani nepamätám, prečože som tomu nešupol odpad. ()