Marlon Wayans: Bůh mě miluje

Scénář:

Marlon Wayans

Účinkují:

Marlon Wayans

Legendární komik Marlon Wayans uvádí zábavný hodinový speciál, ve kterém se zabývá jedním z nejznámějších incidentů při předávání Oscarů v roce 2022. Wayans svým nenapodobitelným stylem umně proplétá anekdoty z vlastního života s historkami o dlouholetých přátelích – odhaluje svou pubertální fascinaci Jadou Pinkett Smithovou a vypráví, jak se mu v jeho stand-upových začátcích smál (a ponižoval ho) Chris Rock. Rozebírá také vliv kariéry Willa Smithe na svůj život. Odvážné a dojemné představení se zaobírá tématy přátelství, rodiny, chyb a hledání spásy. Představení bylo natočeno v aréně Center Stage v americké Atlantě. (HBO Max)

KoRner

Humor pre čiernych Američanov, pre ostatných trochu menej. 90% stopáže sa venuje výhradne Willovi Smithovi, Chrisovi Rockovi a ich slávnej facke na Oscaroch. Marlon je fanúšik fyzického humoru, pri ktorom často nevie, kedy ho je už príliš. Prekvapil však triafaním aj do vlastných radov, takže to nie je až také rasistické a sebaľútostné ako pri iných čiernych komikoch. ()