poster

Video Days

Krátkometrážní

USA, 1991, 24 min

Režie:

Spike Jonze

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • PinokKio
  ***

  Život spjatý s kolečkovým prknem očima mladičkého Spike Jonze .. kdo by si tenkrát pomyslel, že to dotáhne až k sošce Oscara : ) A překvapivě se tam víc než mihnul i Jason Lee, který to ale za těch třiadvacet let dotáhnul filmově někam úplně jinam a to k adopci otravných a uřvaných Chipmunků ..(3.3.2014)

 • dr.horrible
  ****

  Klasické skejťácke video akých je plný net a aké ma nikdy nebavili. Teda až na to, že ho natočil MTV zázrak Spike Jonze; natočil ho v dobe keď ich zas toľko nebolo; ozvučil zopár cool songami; zvýraznil hrátkami s kamerou; a zakončil už nie tak klasicky - pekne mystifikačne. A ešte, že spolu s ostatnými tam na skejte blázni aj mľadučký Jason Lee. Cez to všetko som dvadsaťštyri skejťáckych minút skôr pretrpel, štvrtú hviezdu pridávam za úžasnú atmosféru počiatku 90.tych rokov, ktorá z Jonzeho Video Days sála natoľko, že ešte trochu viac a už by šlo o cestovanie časom. Pozerať možno TU.(19.5.2013)

 • SMJSmoK
  *****

  Brutalita:-D ...pamatuju si, že tohle bylo jedno z prvních videí "modrního typu"...výborná kamera, spoty i hudba...btw. zajímalo by mě jestli nakonec fakt rozflákali to auto:-D(10.7.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace